Menu

Router Asus Blue Cave Wi-Fi AC2600 1xWAN 4xLAN 1xUSB 3.0

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

Dwuzakresowy router Wi-Fi AC2600 do inteligentnego domu, z kompletem zabezpieczeń sieciowych AiProtection, nowoczesną kontrola rodzicielską, współpracuje z usługami Amazon Alexa, a także IFTTT. Router ASUS Blue Cave został tworzony dla wysokiej wydajności oraz zaprojektowany w naprawdę wysmakowanym stylu.

Łącząc w sobie moc najnowszych technice Intel WiFi, a także rozwiązań inżynieryjnych firmy ASUS, router Blue Cave pozwala na Ci superpłynne strumieniowanie i pozbawioną opóźnień rozgrywkę w dowolnym miejscu w domu.

na dodatek zaawansowany zestaw funkcji bezpieczeństwa ASUS AiProtection wraz z kontrolą rodzicielską Family Overview gwarantują, że możesz w całości się zrelaksować z poczuciem zapewnienia bezpieczeństwa każdemu, kto korzysta z Twojej sieci.

jednocześnie wyjątkowy styl, jak i wysoka skuteczność rutera Blue Cave są konsekwencją naszych zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych w dziedzinie połączeń Wi-Fi. Użycie anten wewnętrznych jednoczy się z koniecznością kompromisu: pozwalają one uzyskać ulepszony wygląd zewnętrzny, ale mogą także być podatne na zakłócenia i wywoływać spadek sprawności.

W pełni zoptymalizowane cztery anteny zintegrowane w routerze Blue Cave nie tylko dorównują osiągom niektórych anten zewnętrznych, ale przewyższają ich wydajność o choćby 28%. Rozmieszczenie i orientacja anten względem samych siebie, a także względem obwodów wewnętrznych zostały rozmyślnie ustalone w wyniku przeprowadzonych eksperymentów.

Celem było zapewnienie najlepszej realnej jakości sygnału we wszelkich kierunkach, a najkorzystniejszy zasięg uzyskano przy wykorzystaniu trzech pionowych anten i jednej poziomej. Ultrasmukła płytka drukowana i radiator własnego projektu z warstwą z grafenu zostały opracowane specjalnie w celu jak najkorzystniejszego wykorzystania wewnętrznej przestrzeni.

Dwa radiatory zaprojektowane przez firmę ASUS są umieszczone na głównej płytce drukowanej i maksymalizują chłodzoną przestrzeń przy pełnym wykorzystaniu korzyści płynących z większej ilości miejsca we wnętrzu pokrywy.

Te innowacyjne radiatory wykorzystują powłokę z grafenu dla zapewnienia maksymalnych cechy wydalania ciepła, które są widocznie wyższe niżeli możliwości tworzyw stosowanych w standardowych radiatorach.

Aby nadać routerowi Blue Cave kompaktowego i dyskretnego stylu wykorzystano specjalnie zaprojektowanej płytki drukowanej, która jest o połowę mniejsza od normalnej płytki drukowanej używanej w routerach 4x4 i jest podzielona na dwie zachodzące na siebie części.

zastosowano przy tym specjalne technologie inżynierii elektronicznej w celu uniknięcia problemów z utratą sygnału, które często towarzyszą takim konstrukcjom. Każdy członek Twojej rodziny, nieważne czy stary, czy młody, jest w każdym momencie połączenia z siecią narażony na różne zagrożenia internetowe.

W nieprzeciętnie zamaskowanych atakach hakerzy mogą dokonać kradzieży Twoich prywatnych danych, a Twoje dzieci zawsze mogą przypadkowo napotkać nieodpowiednie treści w miarę spędzania coraz dłuższego czasu w Internecie.

Router Blue Cave proponuje innowacyjną kontrolę rodzicielską, która zapewni Ci całkowity spokój wraz z zestawem zabezpieczeń o klasie komercyjnej dla Twojej sieci domowej. W dodatku dostajesz kompleksowe możliwości kontrolowania czasu spędzonego w Internecie przez każdego członka rodziny z osobna i na każdym urządzeniu, a wszystko to za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jeśli Twój dom będzie bardziej inteligentny niżeli kiedykolwiek wcześniej, to tym bardziej powinien być taki Twój router. Blue Cave obsługuje usługi IFTTT i Amazon Alex, dzięki czemu możesz z łatwością dopasować go do swego systemu inteligentnego domu i ogromnie ułatwić sobie codzienne życie.

Dla przykładu użytkownik może powiedzieć do Alexy, by wyłączyła Wi-Fi podczas kolacji rodzinnej dla uniknięcia rozpraszania. Można w dodatku skorzystać z IFTTT, by uzyskać samoczynne powiadomienie przez e-mail, kiedy tylko dzieci wrócą do domu.

Robisz u siebie imprezę? Udostępnij sieć Wi-Fi jedynie dla swoich przyjaciół. Możesz nawet zmienić odcień oświetlenia domowego, gdy połączą się oni z siecią! Blue Cave usuwa wszelki stres w trakcie zarządzania siecią domową.

Jest on prosty w instalacji i gwarantuje wygodny przegląd aktualnej sytuacji przy pomocy instynktownego interfejsu na PC albo aplikacji przenośnej ASUS Router. Za wyłącznie kilkoma stuknięciami albo kliknięciami możesz sprawdzić, kiedy świeże urządzenia łączyły się z siecią, dowiesz się o nowych dostępnych aktualizacjach, a także możesz przypasować ustawienia rutera do swoich potrzeb.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.