Menu

Router ASUS Rog Rapture GT-AC5300

Cechy produktu

  • Producent Asus 

Opis

To gotowy do bitwy router Asus ROG Rapture GT-AC5300 został zaprojektowany tylko w jednym celu: Stworzenia genialnej sieci dla gracza. Jest on po brzegi napakowany nowoczesnymi możliwościami optymalizacji gier, umożliwia dominującą efektywność Wi-Fi, potężną stabilność i najwyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie.

Utrzymany w temacie ROG interfejs Centrum Gry proste sterowanie każdą z niesamowitych funkcji tego routera. Pulpit Gry w czasie rzeczywistym dostarcza Ci danych o wszelkich Twoich urządzeniach i połączeniach, w trakcie gdy Game IPS (System uniemożliwiania Włamaniom) i Game Boost to trafnie: centrum dowodzenia bezpieczeństwem sieci i szczególnie wydajna funkcja przyspieszania gier.

Inne {pomocn|przydatn)e funkcje to obsługa Gamers Private Network® za pośrednictwem WTFast®, wykrywający zatory transferu Radar Wi-Fi. Mapa pingów Game Radar, która pokazuje Ci lokalizację najszybszych serwerów, a także VPN Fusion do jednoczesnej obsługi VPN równolegle do swojego połączenia internetowego....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.