Menu

Router EDIMAX AC1200 BR-6478AC V2

Cechy produktu

  • Producent Edimax 

Opis

Dwuzakresowy router BR-6478AC v2, z wbudowanym serwerem VPN, zapewnia niezawodną, produktywną i bezpieczną sieć bezprzewodową, która jest niezbędna w nowoczesnym domu lub małym biurze. Serwer VPN prosty i bezpieczny zdalny dostęp do sieci.

A port USB zezwala na podłączenie drukarki albo zewnętrznego dysku, który może służyć jako centrum przechowywania informacji, które mogą być udostępnione wszystkim urządzeniom połączonym z siecią routera. Bepzrzewodowy standard 11ac i gigabitowe porty Ethernet pozwalają na przesyłanie danych bez opóźnień.

Bezprzewodowa sieć nowej generacji Router BR-6478AC v2 jest zgodny z bezprzewodowy standardem nowej generacji 802.11ac, który zezwala na szybsze przesyłanie informacji w paśmie 5GHz. Osiągając prędkość do 300Mb/s w paśmie 2.4GHz i do 867Mb/s w paśmie 5GHz, router BR-6478AC v2 jest nadzwyczajnym rozwiązaniem do przesyłania obrazów w jakości HD i wielkich plików.

Router jest dodatkowo kompatybilny ze starszym standardem bezprzewodowym 802.11a/b/g/n, dzięki czemu może współpracować z urządzeniami niepracującymi w standardzie 802.11ac. Jednoczesna dwupasmowa łączność bezprzewodowa, a także gigabitowe połączenie przewodowe Router BR-6478AC v2 zagwarantuje jednoczene połączenie 2.4GHz i 5GHz w sieci bezprzewodowej.

Poza tym BR-6478AC v2 posiada 1 gigabitowy port WAN i 4 gigabitowe porty LAN, oferując użytkownikom wymagającym maksymalnej wydajności sieci prędkość przesyłania informacji sięgającą nawet 1000Mb/s. Gigabitowa sieć przewodowa pozwala na płynne przesyłanie multimediów czy komfortowe granie w gry sieciowe.

Serwer VPN wbudowany serwer VPN (Virtual Private Network) umożliwia zdalne szyfrowane połączenie z siecią, np. W bracy czy w szkole, także na zachowanie prywatności i bezpieczeństwa przy korzystaniu z publicznych sieci bezprzewodowych.

Dla domu: Pozwala ominąć blokady regionalne i uzyskać dostęp zawartości serwisów takich jak Netflix czy iPlayer. Pozwala ponadto na zdalny dostęp do domowej sieci i na bezpieczne, szyfrowane połączenie VPN przy połączeniu z niezabezpieczoną siecią publiczną.

Dla niedużego biura: pozwala na pracownikom zdalny bezpieczny dostęp do zasobów firmy, np. Poczty, programów i dokumentów przechowywanych na serwerze marki. Port USB Router BR-6478AC v2 wyposażony jest w port USB, do którego można podłączyć dysk zewnętrzy bądź drukarkę.

Podłączenie dysku umożliwia przechowywanie i udostępnianie plików wszystkim podłączonym do sieci urządzeniom, może także słzastosować do zapisywania kopii bezpieczeństwa ważnych danych. A zaimplementowany serwer VPN pozwala na zdalny dostęp do przechowywanych plików.

Router w dodatku funkcje serwera FTP i serwera druku. Po podłączeniu drukarki do portu USB możliwe jest drukowanie z każdego urządzenia w sieci. IQ Setup Funkcja iQ Setup, obsługiwana z poziomu przeglądarki internetowej, zezwala na szybką konfigurację urządzenia.

Uciążliwa do tej pory konfiguracja dzisiaj wynaga tylko kilku kliknięć. 5 trybów pracy: router, ekspander, punkt dostępu, most WiFi, WISP BR-6478AC v2 może pracować w jednym z pięciu trybów. Jako router, ekspander, punkt dostępu, most WiFi albo WISP.

A dzięki funkcji iQ Setup jego konfiguracja jest prosta i szybka. Anteny o pokaźnym zysku BR-6478AC v2 posiada 2 stałe anteny o wielkim zysku. Dzięki czemu router zapewnia potężny i zrównoważony sygnał w pasmach 2.4GHz i 5GHz oraz większy zasięg sieci bezprzewodowej.

przełomowy iQoS przełomowy "iQoS" jest odpowiedzią na potrzebę nietrudnego, prędkiego i bardziej produktywnego zarządzania połączeniami. Dzięki iQoS gry on-line, streaming wideo, używanie VoIP, a także BT w tym samy czasie nie będzie już problemem.

To prosty i intuicyjny interfejs umożliwiający skonfigurować priorytety dla programów. Sporo sieci bezprzewodowych i obsługa VLAN Router BR-6478AC v2 pozwala na stworzenie do 10 oddzielnych sieci bezprzewodowych (po 5 w pasmach 2.4GHz i 5GHz).

dzięki czemu osiągalne jest przypisanie użytkowników do trafnych grup. W dodatku, jeśli router działa jako punkt dostępu, możliwie jest przypisanie różnorodnych VLAN ID do rozmaitych sieci, co pozwala w prosty sposób zarządzać uprawnieniami i dostępem do zasobów sieci.

*Tylko w trybie pracy "Punkt Dostępu". Sieć rodzaju "Gość" Router BR-6478AC v2 umożliwia stworzenie sieci rodzaju "Gość", która jest odizolowa od sieci podstawowej. *Tylko w trybie pracy "Router".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.