Menu

Router LANBERG RO-120GE

Cechy produktu

 • Producent LANBERG 
 • Technologia xDSL 

Opis

GWARANCJA szybkiEGO I zrównoważonEGO POŁĄCZENIA Dzięki wykorzystaniu lubianej technologii AC1200, a także rozwiązań, powiększających zasięg i stabilność sieci i upraszczających konfigurację i zarządzanie router Lanberg RO-120GE, gwarantuje istotnie szybki i zrównoważony Internet. Jest to doskonała propozycja nie tylko dla dostawców internetowych (ISP), ale dla każdego użytkownika domowego i instytucjonalnego poszukującego wysokiej klasy rozwiązań z zakresu sieci Wi-Fi. Mnóstwo ANTEN ODBIORCZO-NADAWCZYCH - MIMO zastosowanie dwóch anten odbiorczo-nadawczych umożliwia zwiększenie przepustowości sieci, zwiększa jej wytrzymałość na zaniki transmisji oraz powiększa obejmowany jej zasięgiem obszar. Dzięki technologii MIMO nasza sieć będzie bardziej jednostajna.
ROUTER RO-120GE oferujE
 • prędkość transferu łącznie do 1200 Mbps dzięki technologii AC1200,
 • Wysokie standardy bezpieczeństwa sieci,</
 • technologię ukierunkowanej wiązki (Beamforming),
 • technologię MIMO,
 • 5 trybów działania,
 • Gigabitowe porty,
 • Sprzętowy NAT,
 • IPTV,
 • Izolację klientów w sieci Wi-Fi,
 • Łatwy w konfiguracji i zarządzaniu harmonogram pracy i dostępów,
 • Kontrolę rodzicielską,
 • Bezpieczne WPS 2.0.
prędkiE WI-FI AC1200 wykorzystanie standardu 802.11.ac umożliwia uzyskanie prędkości dwupasmowego transferu nawet do 1200 Mbps, która zezwala na niezakłócone strumieniowe oglądanie filmów w jakości 1080p albo luźną rozgrywkę online w najmocniej wymagające tytuły gier. Teraz wysoka przepustowość to żaden problem. Kanon AC gwarantuję uzyskanie choćby do 3 razy pokaźniejszych prędkości transferu kanon N. AutomatycznE PRZEŁĄCZANIE SZEROKOŚCI PASMA Funkcja ta, to inteligentne rozwiązanie rozszerzające precyzję transmisji. Gdy w pobliżu routera istnieje dużo innych sieci Wi-Fi, mogą się one wzajemnie zakłócać. Router Lanberg sam namierza taką sytuację i automatycznie zmienia częstotliwość z 40 MHz na 20 MHz, zapewniając najwyższą jakość usług.
DWUPASMOWA TRANSMISJA Router uzyskuje szybkość nawet do 1200 Mbps dzięki zaimplementowaniu dwóch pasm i gigabitowych portów Ethernet. Router działa jednocześnie na dwóch pasmach częstotliwości. Na pasmie 5 GHZ uzyskuje się przepustowość do 867 Mbps, a na typowym pasmie 2.4 GHz do 300 Mbps. Takie rozwiązanie daje pewność,choćby podłączenie wielu wymagających sprzętów nie spowoduje znaczącego spadku wartości transferu jakiego wymagają. SPRZĘTOWY NAT w porównaniu do rozwiązań programowych Sprzętowy Nat sprawia, że przepustowość routera jest zauważalnie rozszerzona. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzasz czas, szczególnie przy pobieraniu znacznych plików.
ŁATWIEJSZA I BEZPIECZNA KONFIGURACJA Z WPS 2.0 Dzięki przyciskowi WPS użytkownik zyskuje możliwość szybkiego połączenia urządzenia z routerem, z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa sieci. Dzisiaj nie trzeba już konfigurować każdego urządzenia i wpisywać skomplikowanych haseł,zjednoczyć je z routerem. Wystarczą dwa kliknięcia, krótki pin i gotowe! sprężystOŚĆ I UNIWERSALNOŚĆ W JEDNYM = 5 TRYBÓW DZIAŁANIA Urządzenie Lanberg ma możliwość działania w aż 5 trybach. W zależności od zapotrzebowania może być konwencjonalnym routerem Wi-Fi, Punktem dostępu (AP), Repeaterem powiększającym zasięg sygnału. Może działać na dodatek w trybie Klient, a także w WISP odbierając Internet od dostawcy drogą radiową, zamiast konwencjonalnie przez złącze Ethernet.
jednostajnA SIEĆ DZIĘKI BEAMFORMING technika Beamformingu umożliwia ukierunkowaną transmisję Wi-Fi, które buduje wiązki danych nakierowane ściśle na urządzenia je odbierające. HARMONOGRAM SIECI I TRYB RODZICIELSKI nietrudny w obsłudze i konfiguracji harmonogram sieci bezprzewodowej zezwala na dokładne ustalanie czasu działania Wi-Fi i tworzenie szczegółowych reguł jego aktywności, tym samym rozszerzając poziom ochrony. Funkcja przydatna jest w miejscach, gdzie nie ma zapotrzebowania ciągłego działania sieci. Dodatkowo router wyposażono w Tryb Rodzicielski, który zezwala na szczegółowe zarządzanie czasem dostępu dziecka do Internetu.
Konfiguracja zawiera także mnóstwo innych opcji pozwalających na dostosowanie odfiltrowania dostępu według preferencji użytkownika. Ponadto router umożliwia izolację klientów w sieci Wi-Fi. Funkcja ta wyjątkowo przydaje się przy tworzeniu sieci z funkcją gościa. Mnóstwo SIECI BEZPRZEWODOWYCH + FUNKCJA GOŚCIA Funkcja gościa, została rozbudowana o dopełniające możliwości. Dzisiaj użytkownik może stworzyć aż cztery różne, uzupełniające sieci bezprzewodowe. Każda z nich posiadać będzie niezależny od innych VLAN co umożliwi podłączenie np. Dekodera telewizyjnego po sieci Wi-Fi. Kiedy dodamy do tego standardową opcję tworzenia sieci przewodowych VLAN na każdym z portów LAN - podwajamy swoje możliwości w tym zakresie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.