Menu

Router Mercusys AC10- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Dwa pasma Wi-Fi to rozrywka, która trwa bez końca
AC12 proponuje dostęp do zrównoważonych, prędkich połączeń Wi-Fi dzięki obsłudze standardu 802.11ac, który zapewnia prędkości aż 3 razy większe standard N. Surfuj po Internecie, wysyłaj e-maile i udostępniaj treści na portalach społecznościowych z szybkością 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz, a gdy wykonujesz bardziej obciążające sieć czynności - oglądasz film w jakości HD lub grasz w gry - skorzystaj z pasma 5 GHz, a tym samym szybkości dochodzących do 867 Mb/s.

Imponujący zasięg
Cztery zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi zapewniają użytkownikom wysoki zasięg sieci bezprzewodowej i silny sygnał, docierający do każdego wnętrza pokaźnego domu lub przestrzeni biurowej. Na dodatek zastosowana technika Beamforming namierza lokalizację połączonych z siecią sprzętów i przesyła w ich kierunku silniejszy sygnał, by połączenia odznaczały się stabilnością działania.

technologia MU-MIMO
Dzięki zaimplementowaniu technice MU-MIMO router AC10 jest zdolny do komunikacji z wieloma urządzeniami równocześnie. To powoduje, że przepustowość sieci jest większa, a urządzenia mają do dyspozycji wyższe szybkości w sytuacji łączności z routerami działającymi w standardzie AC.

Prosta instalacja w trzech krokach
Aby skonfigurować AC10, starczy postępować krok po kroku zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej - choćby jeśli Twój ISP nie udostępnia gotowej do wykorzystania konfiguracji. Potrzebujesz tylko kilku minut!

Płynny przesył sygnału w technologii IPTV
Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge, a także tagu VLAN pozwalają przypisać usługę przesyłu strumieniowego do wybranych portów LAN, żeby zapewnić wysoką rozdzielczość odtwarzanych filmów.

Kontrola rodzicielska
Korzystając z funkcji kontroli rodzicielskiej precyzyjnie skontrolujesz treści, które twoje dzieci (lub pracownicy) oglądają w sieci. Z łatwością zarządzaj czasem i metodą uzyskiwania dostępu do Internetu.

Sieć dla gości
Zapewnij gościom dostęp do sieci, broniąc prywatności swoich zasobów. Uprość udostępnianie treści przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

innowacyjne zabezpieczenia
Wykorzystaj możliwości szyfrowania WPA/WP2,chronić sieć przed cyberatakami i innymi zagrożeniami.

Obsługa IPv6
umożliwia korzystanie z usług IPv6 udostępnianych przez ISP, a także odwiedzanie stron internetowych opartych na protokole IPv6.

Tryb punktu dostępowego
Włączenie trybu powiększa zasięg sieci przewodowej i pozwala na uzyskanie do niej dostępu bezprzewodowego.

Quality of Service
Usługa dba o to, by wybrane poprzez Ciebie urządzenia działały z najwyższą wydajnością.

  • Szybka, dwupasmowa sieć Wi-Fi Nawiązując stabilne połączenia o szybkości dochodzącej do 1167 Mb/s (300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz) nigdy nie doświadczysz zakłóceń w trakcie transmisji informacji.
  • 4 anteny zewnętrzne o znacznym zysku Korzystaj z silnego sygnału sieci Wi-Fi na całej powierzchni swego domu.
  • Łatwa instalacja instynktowny interfejs strony zarządzania prędko przeprowadzi cię poprzez cały cykl konfiguracji.
  • Kontrola rodzicielska Ustal zasady dostępu do Internetu, aby Twoja rodzina mogła bezpiecznie korzystać z sieci.
  • dużo trybów pracy Urządzenie może pracować w trybie punktu dostępowego, wzmacniacza sygnału i routera, dzięki temu jest urządzeniem uniwersalnym.
  • Obsługa IPTV i IPv6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.