Menu

Router MERCUSYS AC12G

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC1200
  • Dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AC1200 — do 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867Mb/s w paśmie 5 GHz
  • Porty gigabitowe — ultraszybkie połączenia dla maszyn przewodowych, takich jak konsole do gier, STB, smart TV i niemało innych
  • Obsługa do 60 urządzeń — udostępnianie połączenia wielu urządzeniom jednocześnie
  • 4 zewnętrzne anteny wysokiego zysku — zasięg bezprzewodowy w całym domu
  • Prosta instalacja — konfiguracja urządzenia w kilka minut dzięki instynktownej stronie internetowej


Wi-Fi o szybkości 1200Mb/s — gwarancja domowej rozrywki

solidna dwupasmowa sieć bezprzewodowa AC1200 pozwala w pełni cieszyć się połączeniem z Internetem. AC12G może obsługiwać sporo urządzeń równocześnie. 300Mb/s w paśmie 2,4 GHz wspaniale sprawdzi się do transmisji strumieniowej muzyki i do zakupów w sklepach internetowych, a 867Mb/s w paśmie 5 GHz to szybkość doskonała do bardziej wymagających zastosowań, takich jak strumieniowanie video w jakości HD czy gry online.


Gigabitowa prędkość — ultraszybkie surfowanie po Internecie

Cztery wbudowane gigabitowe porty Ethernet gwarantują ultraszybkie połączenia przewodowe. Graj online, zapominając o opóźnieniach, korzystaj z płynnego strumieniowania wideo w jakości HD i pobieraj pliki z szybkością światła.


Obsługa do 60 maszyn jednocześnie

Router umożliwia udostępnianie zrównoważonego połączenia bezprzewodowego choćby 60 urządzeniom, takim jak telefony, tablety i urządzenia smart home równocześnie. AC12G sprosta wszystkim wymaganiom sieciowym użytkowników, równocześnie w trakcie domówki, jaki i grillowania w ogrodzie.


Silny sygnał, imponujący zasięg

Cztery zewnętrzne anteny 5dBi zapewniają użytkownikom większy zasięg sieci bezprzewodowej i silny sygnał, docierający do każdego pomieszczenia w sporym domu czy w przestrzeni biurowej. Dzięki AC12G niestabilne połączenia należą już do przeszłości.


Gotowy na płynną transmisję IPTV

IGMP Proxy/Snooping, Bridge i technika Tag VLAN pozwalają przypisać usługę strumieniowania do wybranych gigabitowych portów LAN, co zezwala na płynną transmisję video o wysokiej rozdzielczości.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.