Menu

Router TENDA AC1200 MW5 (2 sztuki)

Cechy produktu

  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 

Opis

zestaw MESH TENDA NOVA MW5 2-pack [Najważniejsze cechy] Najważniejsze parametry - komplet dwóch urządzeń MW5 - Pokrycie do 200 metrów kwadratowych. - Współpraca z łączem szerokopasmowym. - Dwa zewnętrzne wzmacniacze mocy 2,4, a także 5 GHz dla każdego pasma podwajają zdolność penetracji ścian.

- Anteny dwupasmowe dla perfekcyjnej penetracji ścian. - technika Beamforming koncentruje sygnał w stronę odbiornika. - kompozycja gniazda ściennego, Plug&Play. - Obsługa do 60 urządzeń. Przeznaczenie Tenda nova MW5 to system domowej sieci WiFi w całym domu zaprojektowany dla większych gospodarstw domowych z usługami szerokopasmowymi o przepustowości 100 Mb/s albo większej.

Obsługiwany przez technikę Tenda mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się z drugim, tworząc sieć rozproszoną w całym domu. 3-pak MW5 obejmuje do 200 metrów kwadratowych. Główny węzeł obsługuje porty gigabitowe, zezwalając na maksymalne zastosowanie usług szerokopasmowych o przepustowości 100 Mb/s albo obszerniejszej i zapewniając płynne odtwarzanie filmów 4K.

Drugi węzeł ścienny łączy się automatycznie z istniejącą siecią mesh ze wstępnie sparowaną konfiguracją, co powoduje, że ​​konfiguracja jest niezwykle prosta. Twój cały dom w zasięgu WiFi. Pokrycie do 200 metrów kwadratowych należycie współpracuje z łączem szerokopasmowym Z dwoma gigabitowymi portami, MW5 wyciągnie wszystko, co najlepsze z Twojej szybkiej szerokopasmowej łączności.

Pokrywa do 200 metrów kwadratowych Zasilany technologią Tenda Mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się ze sobą, tworząc rozproszoną sieć w całym domu. 3-pak MW5 pokrywa do 200 metrów kwadratowych powierzchni.

Wraz z obsługą do 6 węzłów, Nova MW5 obejmuje ponad 500 metrów kwadratowych. Dwa zewnętrzne wzmacniacze mocy 2,4 i 5 GHz dla każdego pasma podwajają zdolność penetracji ścian Dwa zewnętrzne wzmacniacze mocy użytkowane jednocześnie w paśmie 2,4 GHz, jak i 5 GHz w węźle podstawowym, rozszerzają siłę sygnału i możliwości odbierania, pomagając Novej MW5 prześcigać zwykłe routery.

zastosowane anteny dwupasmowe dla idealnej penetracji ścian Z funkcjami, które optymalizują równocześnie pasmo 2,4 jak i 5 GHz, system Nova MW5 samoczynnie dopasowuje prędkość transmisji informacji, kiedy pracuje za dwiema ścianami.

Optymalizacja RF dla idealnej efektywności penetracji ścian Dzięki optymalizacji pasujących obwodów i zastosowaniu technice Maximal Ratio Combining(MRC), Nova MW5 radykalnie ulepsza transmisję Wi-Fi, powiększając penetrację ścian i dystrybucję widocznie szerszego zasięgu Wi-Fi.

technika Beamforming koncentruje sygnał dla udoskonalonej penetracji ścian Dzięki technologii Beamforming Nova MW5 wytwarza mocniejszy sygnał WiFi w kierunku, w którym znajdują się Twoje urządzenia. Zamiast transmitować sygnał do szerokiego obszaru, Beamforming Tendy skupia sygnał i kieruje go bezpośrednio do celu.

[konstrukcja gniazda ściennego, Plug and Play] budowa gniazda ściennego, Plug and Play Dzięki projektowi z wtyczką i sparowaną konfiguracją, węzły dopełniające ułatwiają konfigurację i rozbudowę istniejącej sieci Wi-Fi.

Obsługa do 60 maszyn Łącząc główny chip 1 GHz z technologią MU-MIMO, Nova MW5 komunikuje się równocześnie z wieloma urządzeniami, zapewniając wolne od opóźnienia połączenie internetowe po włączeniu trybu zorientowanego na pojemność za pomocą aplikacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.