Menu

Router TENDA AC1200 MW5S (3 sztuki)

Cechy produktu
  • Producent Tenda 
  • Technologia xDSL 
Opis

Tenda nova MW5s to system domowej sieci WiFi w całym domu zaprojektowany dla większych gospodarstw domowych z usługami szerokopasmowymi o przepustowości 100 Mb/s albo większej. Obsługiwany przez technikę Tenda mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się z drugim, wytwarzając sieć rozproszoną w całym domu.

Główny węzeł obsługuje porty gigabitowe, zezwalając na maksymalne zastosowanie usług szerokopasmowych o przepustowości 100 Mb/s lub obszerniejszej i gwarantując płynne odtwarzanie filmów 4K. Drugi węzeł ścienny łączy się automatycznie z istniejącą siecią mesh ze wstępnie sparowaną konfiguracją, co sprawia, że instalacja jest niezwykle prosta.Korzyści: Z dwoma gigabitowymi portami, MW5s wyciągnie wszystko, co najkorzystniejsze z Twojej szybkiej szerokopasmowej łączności.

Dwa zewnętrzne wzmacniacze mocy używane jednocześnie w pasmach 2.4 GHz, jak i 5 GHz w węźle podstawowym w celu rozszerzenia siły sygnału i możliwości odbierania, pomagają Novie MW5s przewyższać zwykłe routery.

Wszystkie węzły są dostarczane sparowane od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki czemu system jest łatwy w konfiguracji i jest rewelacyjnym wyborem dla zasięgu WiFi w całym domu. Łącząc główny chip 1 GHz z technologią MU-MIMO, Nova MW5s komunikuje się równocześnie z wieloma urządzeniami, zapewniając wolne od opóźnienia połączenie internetowe po włączeniu trybu zorientowanego na objętość przy pomocy aplikacji.

W zestawie znajdują się: urządzenie Mesh5 zaopatrzone w dwa gigabitowe porty Ethernet i dwa urządzenia Mesh3f z dwoma portami 10/100 Mbps.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.