Menu

Router TP-LINK M7650 LTE Mobilny

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia GSM 

Opis

mobilny hotspot LTE, 600Mb/s M7650 Obsługa technologii 4G LTE cat11, szybkość pobierania do 600Mb/s, szybkość wysyłania do 50Mb/s Obsługa do 32 połączeń bezprzewodowych jednocześnie Wszystkie praktyczne dane widoczne na ekranie Bateria o objętości 3000mAh, działająca do 15 godzin Dwupasmowa sieć bezprzewodowa - pasmo 2,4GHz lub 5GHz do wyboru wyposażone w gniazdo micro SD, z możliwością użycia kart o objętości do 32GB nietrudne zarządzanie przy pomocy aplikacji tpMiFi prędkość do 600Mb/s, tam gdzie jej Ci potrzeba M7650 obsługuje najnowszą technikę sieci 4G LTE Cat.11, wykorzystującą agregację pasma.

zastosowanie tej technologii w połączeniu z 256-QAM zezwala na osiągnięcie prędkości do 600Mb/s. Szybsze połączenia, większe możliwości Dzięki sieci najnowszej generacji 4G LTE, M7650 pozwala na pobieranie z prędkością do 600Mb/s, a tym samym oglądanie filmów w jakości HD bez przerw w transmisji, niezwłoczne pobieranie plików i prowadzenie rozmów video bez zakłóceń.

nowoczesny wyświetlacz i proste menu intuicyjny wyświetlacz pozwoli ci prosto monitorować liczba pozostałych do zastosowania informacji. Widoczne są także informacje o stanie baterii, sile sygnału, stanie sieci i więcej.

Udostępnianie połączenia z Internetem 32 urządzeniom jednocześnie M7650 może prosto udostępnić połączenie 4G/3G równocześnie 32 urządzeniom bezprzewodowym, takim jak telefony albo tablety. Można także podłączyć do niego komputer stacjonarny przy pomocy portu USB.

Bateria na cały dzień Dzięki konkretnej baterii o objętości 3000mAh, M7650 może działać do 15 godzin, pracując na pełnej mocy, albo 900 godzin w trybie czuwania. M7650 można ładować poprzez kabel micro USB podłączony do komputera, ładowarki albo adaptera.

Pozwól swojej sieci Wi-Fi rozwinąć skrzydła Gładkie krawędzie i wykwintny, kompaktowy design powodują, iż M7650 to perfekcyjny kompan na podróż służbową i wycieczkę do lasu, będziesz chciał go wziąć ze sobą wszędzie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.