Menu

SFP-OC3-IR1-C OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Intermediate Reach

Cechy produktu

  • Producent CML 

Opis

OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Intermediate Reach

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.