Menu

TP-Link Archer AC4000

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

OpisWybrane właściwościMaksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej Mb/s 1625 Mb/s
typ połączenia Router LAN/WiFi
LAN [szt.] 1 szt.
Częstotliwość pracy 2,4 GHz / 5 GHz
najszczególniejszy procesor. Największa produktywność.

Trzypasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy MU-MIMO AC4000


Czterordzeniowy procesor gwarancją wydajności

Archer C4000 wykorzystuje solidny 64-bitowy procesor czterordzeniowy o taktowaniu 1,8 GHz, zapewniając szybkie i bezawaryjne połączenia, znakomite do gier online, przesyłu strumieniowego oraz sprzętów mobilnych. Trzy procesory uzupełniające pełnią funkcję pomocniczą względem procesora czterordzeniowego, tak aby połączenia bezprzewodowe mogły nieprzerwanie osiągać najwyższe prędkości.


Wszyscy domownicy korzystają jednocześnie

Opóźnienia w przesyłaniu to już przeszłość! Dzięki technice Tri-band i MU-MIMO Archer C4000 może komunikować się z wieloma urządzeniami w tym samym momencie, wysyłając i odbierając dane na najlepszym dostępnym paśmie. Bez problemu zagrasz w MOBA lub FPS choćby, gdy twoi domownicy będą oglądać filmy w jakości 4K.


Maksymalny zasięg

wydajne anteny w połączeniu ze wzmacniaczem generują bardzo silny sygnał Wi-fi, obejmujący powierzchnię całego domu. Technologia RangeBoost wyraźnie poprawia zdolność wykrywania maszyn znajdujących się daleko od routera, dzięki temu sieć ma jeszcze większy zasięg. Technika beamforming ukierunkowuje sygnał Wi-fi do połączonych urządzeń w celu zapewnienia jednostajnego połączenia.


Gigabitowe połączenia przewodowe i agregacja łączy

Gigabitowe porty Ethernet (1 WAN + 4 LAN) pozwalają osiągnąć niezwykle wysokie szybkości połączeń przewodowych. Podłącz swój komputer, telewizor Smart albo konsolę do gier do jednego z portów i korzystaj z prędkich i bezusterkowych połączeń. Agregacja łączy pomaga urządzeniom NAS osiągnąć połączenia o prędkości 2 Gb/s, łącząc dwa oddzielnie porty Ethernet.


Współpraca z usługami Alexa i IFTTT

Korzystając z usługi Alexa producenta Amazon możesz dodawać do swej sieci nowe urządzenia, nadawać im priorytety, czy również udzielać innym dostępu do sieci, a wszystko to przy pomocy poleceń głosowych. Gdy urządzenia obsługujące usługę IFTTT łączą się z siecią, rozłączają też są do niej dodawane, możesz nadać im priorytet.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.