Menu

TP-Link Archer AX20

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

ROUTER TP-LINK ARCHER AX20 Wi-Fi 6 [Najważniejsze atrybuty] Najważniejsze właściwości - Połączenia Wi-Fi 6 w dwóch pasmach: Archer AX20 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać pokaźniejsze szybkości i ulepszoną sprawność i ograniczyć przestoje do minimum.

- 1,8 Gb/s, szybkości nowej generacji: szybkości dochodzące do 1,8 Gb/s w dwóch pasmach gwarantują płynną transmisję strumieniową, prędkie pobieranie i granie w gry bez lagów.† - Podłącz tyle urządzeń, ile chcesz: technika OFDMA zezwala na podłączenie do sieci bezprzewodowej obszerniejszej liczby urządzeń i wzrokowo zniża opóźnienia w transmisji.△§ - Czterordzeniowy procesor: potężny procesor o taktowaniu 1,5 GHz momentalnie przetwarza procesy zachodzące między routerem a połączonymi z siecią urządzeniami.

- obszerniejszy zasięg: Połączenie technice transmisji kierunkowej, niezależnego modułu front-end i czterech anten pozwala na utworzenie silnej i bezusterkowej sieci bezprzewodowej, dostępnej na powierzchni całego domu.

- Dłuższa praca urządzeń: technologia Target Wake Time umożliwia trafne działanie sprzętów i mniejsze zużycie energii.‡ - prędkie udostępnianie zasobów poprzez USB: Port USB 2.0 znacząco usprawnia udostępnianie plików w ramach sieci albo utworzenie prywatnej pamięci masowej w chmurze.

- prosta konfiguracja: Dzięki aplikacji Tether, przystępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut. - Kompatybilność wsteczna: Urządzenie obsługuje wszystkie niższe standardy 802.11 oraz wszystkie urządzenia bezprzewodowe.

większe prędkości. Wyższa efektywność. Mocniejszy procesor. Z Wi-Fi 6 wszystko jest ulepszone Najnowsza generacja połączeń Wi-Fi deklasuje swych poprzedników, zapewniając pokaźniejsze szybkości, mniejsze opóźnienia i wyższą sprawność.

Już nigdy nie zabraknie Ci przepustowości,zintegrować z siecią wszystkie urządzenia, z których korzystasz w swym domu. [obszerniejsze prędkości. Wyższa sprawność. Mocniejszy procesor.] Dwa pasma Wi-Fi 6 o łącznej szybkości 1,8 Gb/s 1,8 Gb/s — obok tak obszernych szybkości nie można przejść obojętnie.

Zwłaszcza, gdy wszystkie realizowane w ramach sieci działania stają się płynne jak nigdy dotąd. Obydwa pasma — 2,4 GHz i 5 GHz — zyskują nową jakość i nieprzeciętne wsparcie dla transmisji strumieniowej 4K, gier online oraz prędkiego pobierania zaawansowane technologie = zasięg Wi-Fi w całym domu Cztery anteny o wysokim zysku w połączeniu z technologią Beamforming i niezależnym modułem front-end zapewniają dostęp do bezawaryjnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu, a także płynne i jednostajne połączenia dla wszelkich użytkowników.

[zaawansowane technologie = zasięg Wi-Fi w całym domu] [Podłącz więcej. Ciesz się szybkością.] Podłącz więcej. Ciesz się prędkością. Nie musisz już zgadzać się na żadne kompromisy. Technologia OFDMA przenosi twoją sieć domową w przyszłość, gwarantując tak dużą wydajność, iż żadne połączone urządzenie nie będzie musiało czekać na swoją kolej — router prosto poradzi sobie z intensywnym ruchem danym, generowanym poprzez transmisje strumieniowe i gry.

OFDMA technologia OFDMA dzieli pojedyncze widmo na dużo jednostek i gwarantuje rozmaitym urządzeniom możliwość korzystania z jednego strumienia transmisji — podnosząc produktywność sieci i redukując opóźnienia.

Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz Natychmiastowa reakcja na każde kliknięcie. Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz zagwarantuje moc, która łatwo udźwignie intensywną transmisję danych, dbając o to, aby opóźnienia utrzymywały się na bardzo niskim poziomie.

To, czego możesz się spodziewać to natychmiastowa reakcja na wszystkie twoje działania. [Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz] szerokie możliwości połączeń prędkie udostępnianie - łatwo udostępniaj pliki muzyczne, filmy i dokumenty urządzeniom połączonym z siecią domową.

Porty gigabitowe - Ze swoimi urządzeniami zbratasz się nie tylko bezprzewodowo — możesz to także zrobić przy pomocy przewodu, żeby nic nie zakłóciło stabilności działania sieci. [duże możliwości połączeń] WPA3 — wyższy poziom bezpieczeństwa cybernetycznego Wraz z najnowszym protokołem WPA3 Twoja sieć domowa zyskuje ulepszoną ochronę i niezakłócone działanie.

Na jej straży stoi trudniejszy do złamania klucz szyfrowania haseł Wi-Fi oraz wzmocniona ochrona przed atakami „brute force". [WPA3 — wyższy poziom bezpieczeństwa cybernetycznego] prosta konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z instynktownej aplikacji Tether, czy także z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX20 trwa zaledwie kilka minut.

Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS albo Android. Specyfikacja technologiczna URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWE Standardy Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz szybkości sieci WiFi AX1800 5 GHz: 1201 Mb/s (802.11ax) 2,4 GHz: 574 Mb/s (802.11ax) Zasięg sieci WiFi Domy 3-pok...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.