Menu

TP-Link Archer AX50

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

ROUTER TP-LINK ARCHER AX50 Wi-Fi 6 [Najważniejsze parametry] Najważniejsze cechy - Gigabitowe szybkości Wi-Fi 6 nowej generacji — szybkości dochodzące do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz gwarantują płynną transmisję i szybsze szybkości pobierania.

- Wysoka wydajność — technika OFDMA rozszerza efektywność aż czterokrotnie, aby umożliwić jednoczesną transmisję wielu urządzeń. - nad wyraz niski poziom opóźnień — Ograniczenie opóźnień aż o 75% pozwala na bardziej responsywną grę i rozmowy wideo bez zakłóceń.

- obszerniejszy zasięg Wi-Fi — Połączenie czterech zewnętrznych anten o wysokim zysku i technice Beamforming umożliwia utworzenie silnej i bezawaryjnej sieci bezprzewodowej, dostępnej na powierzchni całego domu.

- Wyższy poziom bezpieczeństwa — Kompleksową ochronę sieci bezprzewodowej gwarantuje TP-Link HomeCare™. - bezawaryjne połączenia — Chipset Intel® Home Wi-Fi pokaźnie zwiększa prędkości przetwarzania, żeby zapewnić doskonałą efektywność Wi-Fi 6 Gig+.

- Dłuższa praca sprzętów — technologia Target Wake Time pozwala na trafne działanie maszyn i mniejsze zużycie energii. - Kompatybilność z Alexa — Korzystając z Amazon Alexa router można kontrolować przy pomocy poleceń głosowych.

Nowa generacja Wi-Fi właśnie nadeszła Wi-Fi 6 (802.11ax) to być może najważniejszy etap w rozwoju sieci Wi-Fi - szybkość i ogólna sprawność maszyn pracujących w tym standardzie są nieporównywalnie wyższe aniżeli dotychczas.

Jesteśmy o krok od powszechnego używania Wi-Fi 6 ze względu na rosnącą liczbę klientów zgodnych z tym standardem. To stosowny moment,zwiększyć możliwości swego routera o udogodnienia, które proponuje najnowsza generacja Wi-Fi!

[Nowa generacja Wi-Fi właśnie nadeszła] Nie pozwól, by błyskawiczne prędkości Gig+ na ciebie czekały Nie ma powodu, żeby przekładać kupno routera Wi-Fi 6 na późniejszy termin, gdy z niesamowitych korzyści, jakie proponuje to urządzenie, możesz korzystać już dziś.

Do dyspozycji dostajesz kanał o szerokości 160 MHz, modulację 1024-QAM i łączne prędkości gigabitowe dochodzące do 3 Gb/s. Transmisja i gry jeszcze nigdy nie były tak prędkie. Zasilane chipsetem Intel® Home Wi-Fi WAV654, który pozwala na pełne zastosowanie możliwości routera Wi-Fi 6 AX3000, urządzenie nadzwyczajnie komponuje się z nowymi komputerami i notebookami Intel® Wi-Fi 6 Gig+ i pozwala na płynne realizowanie w tym samym czasie wielu obciążających łącze zadań.

bezusterkowe połączenia choćby dla 256 sprzętów W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na domowe rozwiązania bezprzewodowe Archer AX50 przygotowuje twoją sieć domową na przyszłość, oferując 4 razy szybsze szybkości aniżeli dotychczas i możliwość łączenia się z obszerniejszą liczbą maszyn.

innowacyjne technologie, takie jak OFDMA, aż czterokrotnie zwiększają efektywność połączeń w środowisku zmagającym się z wielkimi obciążeniami w kontraście do routerów w standardzie 802.11ac. Dotrzymuj tempa innowacjom, korzystając z najnowszych technologii i przyszłościowych rozwiązań.

[bezusterkowe połączenia choćby dla 256 maszyn] [Mniej dokuczliwe opóźnienia, przyjemniejsze doznania] Mniej dokuczliwe opóźnienia, przyjemniejsze doznania Wi-Fi 6 to ogromny krok naprzód w łączności bezprzewodowej.

kanon ten oferuje zrównoważone i responsywne połączenia Wi-Fi, z których korzystać można w zaciszu swojego kompleksowo połączonego domu. Prowadzenie płynnych rozgrywek i rozmów wideo nie stanowi już problemu choćby wtedy, gdy w tym samym czasie połączonych jest niemało maszyn, które także obciążają łącze transmisją informacji.

Bezpieczniejsza i lepiej chroniona sieć Wi-Fi Skorzystaj z rozbudowanych możliwości TP-Link HomeCare™, żeby utworzyć przypasowaną do potrzeb i bezpieczną sieć bezprzewodową. Niezależnie od tego, czy zależy ci na ochronie informacji wrażliwych czy chcesz ograniczyć dostęp dzieci i gości do sieci, HomeCare™ zapewni ci narzędzia, których Ci potrzeba do kompleksowego zarządzania siecią.

Skuteczna kontrola rodzicielska - Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online wbudowany antywirus - Chroń wszystkie swoje urządzenia przed zagrożeniami sieciowymi Quality of Service - Nadaj priorytet swym urządzeniom i aplikacjom,zwiększyć ich produktywność Zasięg Wi-Fi w całym domu Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku w połączeniu z technologią Beamforming zapewniają dostęp do bezawaryjnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu.

Kolorowanie BSS zagwarantuje płynne i jednostajne połączenia, redukując zakłócenia sygnału generowane przez urządzenia twoich sąsiadów. [Zasięg Wi-Fi w całym domu] [Ograniczenie zużycia energii] Ograniczenie zużycia energii Mechanizm Target Wake Time (TWT) umożliwia urządzeniom negocjację czasu i częstotliwości wybudzania w celu wysłania lub pobrania informacji.

W istotny sposób przyczynia się to do wydłużenia czasu uśpienia maszyn i pracy baterii, zwłaszcza w przypadku maszyn przenośnych i IoT. Proste zarządzanie z aplikacją Tether starczy kilka minut, żeby skonfigurować router przy pomocy interfejsu webowego lub aplikacj...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.