Menu

TP-Link Archer C2300

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia xDSL 

Opis

Router TP-Link Archer C2300 Ultraszybkie połączenia bezprzewodowe Router TP-Link Archer C2300 gwarantuje dostęp do superszybkich połączeń Wi-Fi, o prędkości dochodzącej do 1733 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

Wysoka sprawność urządzenia sprawia, iż streaming filmu w jakości HD w trakcie prowadzenia rozgrywki online nie stanowi problemu - jednakowo jak udostępnianie wielkich plików wielu urządzeniom. A to wszystko w zasięgu ręki i za niewielką cenę.

wzmocniony zasięg Wi-Fi Trzy wydajne anteny zewnętrzne i jedna antena wewnętrzna pozwalają routerowi na stworzenie zrównoważonej sieci bezprzewodowej o obfitym zasięgu. Zaimplementowana w routerze Router TP-Link Archer C2300 technologia beamforming sprawia, iż sygnał Wi-Fi trafia dokładnie do podłączonych maszyn, zapewniając tym samym większy zasięg i sprawność sieci.

MU-MIMO i Smart Connect to udoskonalone połączenia MU-MIMO zezwala na komunikację routera TP-Link Archer C2300 z kilkoma urządzeniami jednocześnie, a Smart Connect automatycznie znajduje im najlepsze przystępne pasmo Wi-Fi.

Zestawienie tych dwóch funkcji zapewnia dostęp do Internetu bez zbędnych przestojów, a urządzenia zawsze mają do dyspozycji najlepsze połączenia. Intuicyjna aplikacja Tether to komfortowe zarządzanie Skorzystaj z możliwości szybkiego zarządzania i zainstaluj na swoim urządzeniu przenośnym z systemem Android lub iOS aplikację TP-Link Tether.

transparentny interfejs aplikacji przystępny dostęp do wszelkich ustawień Wi-Fi routera TP-Link Archer C2300 z poziomu telefonu albo tableta.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.