Menu

TP-Link Archer C7

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia xDSL 

Opis

skuteczność


Router Archer C7 to sprawne i niezawodne urządzenie xDSL (sieci lokalne; telewizja kablowa) przeznaczone do sieci bezprzewodowych. Dzięki przepustowości 450 Mbps dla 2.4 GHz i aż 1300 Mbps dla 5 GHz wspaniale nadaje się do wymagających zastosowaniach biurowych i domowych. Dzięki 1 portowi WAN i czterem portom LAN Archer C7 umożliwia korzystanie ze jednostajnej i niezwykle prędkiej sieci przewodowej. Urządzenie obsługuje szeroki zakres norm i protokołów sieciowych, m.in.: IEEE 802.11ac/n/a, a także 802.11b/g/n.

Bezpieczeństwo


Router dostępnych sporo metod szyfrowania takich jak 64/128bitowe szyfrowanie WEP / WPA / WPA2,WPA-PSK / WPA2-PSK. W dodatku Archer C7 mnóstwo dodatkowych zabezpieczeń takich jak: Ochrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI, oczyszczanie domen, adresów IP i MAC, wiązanie adresów IP i MAC.

standard 802.11ac - nowa generacja połączeń bezprzewodowych


Router Archer C7 firmy TP-LINK obsługuje połączenia bezprzewodowe w standardzie 802.11ac o 3 razy większej prędkości niż dotychczas przystępne połączenia w standardzie 802.11n. Dzięki jednoczesnej transmisji o prędkości 1300Mb/s w wolnym od zakłóceń paśmie 5GHz oraz transmisji o prędkości 450Mb/s w konwencjonalnym paśmie 2.4GHz użytkownicy dostają do dyspozycji 1750Mb/s maksymalnej łącznej przepustowości dla strumieniowych transmisji video w jakości HD, gier online i innych wymagających zastosowań biurowych albo domowych.

1750Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach - płynna praca i rozrywka


Router Archer C7 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 2.4GHz i 5GHz, zapewniając wyjątkowo wysoką sprawność połączeń bezprzewodowych. Daje to możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch przeznaczonych sieci bezprzewodowych - o prędkościach odpowiednich dla nawet najistotniej wymagających zastosowań. Dzięki temu można korzystać z rutynowych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2.4GHz z szybkością do 450Mb/s przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5GHz o szybkości do 1300Mb/s do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe video w jakości HD lub gry online.

Błyskawiczne połączenia przewodowe - 5 gigabitowych portów Ethernet


Dzięki gigabitowemu portowi WAN i czterem gigabitowym portom LAN szybkość połączeń przewodowych jest do 10 razy obszerniejsza niż przy konwencjonalnych połączeniach Ethernet. Archer C7 ma moc wystarczającą do utrzymania jednostajnej sieci o niezwłocznych prędkościach transmisji.

Dwa uniwersalne porty USB


Dzięki dwóm wielofunkcyjnym portom USB 2.0 użytkownicy mogą udostępniać drukarki, media i inne pliki urządzeniom w sieci lokalnej i, dzięki funkcji serwera FTP, jeszcze poprzez Internet.

Aplikacja Tether dla prostego zarządzania siecią


Aplikacja TP-LINK Tether asygnowana na telefony z systemami iOS, a także Android umożliwia zarządzanie niektórymi funkcjami routera przy użyciu prostego, intuicyjnego interfejsu. Można dzięki niej pomiędzy innymi sprawdzić listę klientów podłączonych do sieci, skonfigurować podstawowe funkcje routera oraz kontrolę rodzicielską.

Funkcja Guest network - sieć bezprzewodowa dla gości


Funkcja Guest network umożliwia utworzenie dodatkowej sieci bezprzewodowej, umożliwiającej gościom korzystanie z Internetu bez udzielania im dostępu do zasobów sieci lokalnej.

Łatwa konfiguracja


Router dostarczany jest z płytą CD zawierająca oprogramowanie konfiguracyjne, pozwalające w prosty sposób, krok po kroku skonfigurować połączenie z Internetem, sieci bezprzewodowe i ich zabezpieczenia.

Obsługa protokołu IPv6


Router Archer C7 obsługuje protokół IPv6 - protokół internetowy nowej generacji. Zapewni to użytkownikom możliwość korzystania z nadchodzącej generacji usług sieciowych.

USB 2.0

Jest to rozwinięcie standardu USB gwarantujące wyższą przepustowość maksymalną ndo 60 MB/s. Rzeczywista szybkość przesyłu informacji zależy od konstrukcji urządzenia. Urządzenia w standardzie USB 2.0 są w pełni kompatybilne ze starszymi urządzeniami USB.

Wi-Fi Protected Setup (WPS)

technika powstała pod nadzorem międzynarodowego stowarzyszenia dbającego o standaryzację sprzętów bezprzewodowych - organizacji WiFi Alliance. Rozwiązanie WPS upraszcza konfigurację połączenia bezprzewodowego i jego zabezpieczeń. Produkty wyposażone w funkcję WPS są łatwiejsze w konfiguracji, a także same dobierają odpowiednie zabezpieczenia w sieci lokalnej. Aby funkcja WPS była możliwa, oba współpracujące urządzenia muszą być zgodne z tą technologią.

Wi-Fi

Wi-Fi (Wireless Fidelity) to grupa standardów budowy i korzystania z bezprzewodowych sieci komputerowych. Wi-Fi użytkowana jest zarówno do budowania sieci lokalnych (LAN) opartych na komunikacji radiowej, czyli WLAN jak również do budowania rozległych sieci internetowych (WAN), które dzięki rozmieszczeniu punktów dostępowych (hotpostów) umożliwiają bezprzewodowy dostęp do sieci. Transmisja odbywa się na dwóch kanałach jednocześnie w paśmie częstotliwości od 2400 do 2485 MHz (2,4 GHz) albo 4915 do 5825 MHz (5 GHz). Produkty zgodne z Wi-Fi mają na sobie optymalne logo.

atest CE

Dyrektywy Unie Europejskiej dotyczące zagadnień związanych z bezpieczeństwem stosowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska. Marka oznaczając swój wyrób znakiem CE deklaruje, iż wyrób ten spełnia wymagania wszelkich tych dyrektyw.

certyfikat FCC

atest amerykańskiej agencji regulującej zasady wykorzystania częstotliwości radiowych dla celów związanych z komunikacją. Celem funkcjonowania agencji jest pilnowanie porządku w dziedzinie radiofonii, telekomunikacji i wszelkich form telewizji.

dokument RoHS

Unijna dyrektywa (Restriction of Hazardous Substances) z 2003 roku. Odnosi się do ograniczeń zawartości materiałów destrukcyjnych (np. Ołów, rtęć kadm) w urządzeniach elektronicznych.

wyznaczone funkcje:

  • Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych

  • Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o szybkości 450Mb/s w paśmie 2.4GHz oraz sieci o prędkości 1300Mb/s w paśmie 5GHz

  • 2 porty USB 2.0 - łatwe udostępnianie drukarek*, plików** lub multimediów przez sieć lokalną i Internet

  • Funkcja Guest network pozwala na utworzenie dodatkowej sieci bezprzewodowej dla gości

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.