Menu

TP-Link Archer VR2100

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia ADSL 

Opis

Bezprzewodowy router TP-Link Archer VR2100

Archer VR2100 obsługuje technologię Super VDSL (profil 35b standardu VDSL2) — technologię DSL najnowszej generacji. Szybkość pobierania powiększyła się do poziomu 350 Mb/s, co jest wartością aż 3,5 razy wyższą w sytuacji VDSL2 poprzedniej generacji. Zastosowany port DSL daje także możliwość korzystania ze wszelkich standardowych połączeń DSL


wielkie możliwości połączeń

Archer VR2100 to urządzenie o określonym przeznaczeniu - jego zadaniem jest zapewnienie stałego dostępu do Internetu. Port Ethernet WAN obsługuje połączenia przewodowe w zestawieniu z modemem kablowym albo światłowodowym, udzielając ci pełnego dostępu do wszystkich udogodnień sieci bezprzewodowej. Czasowa utrata połączenia z Internetem także nie przysparza pokaźniejszych problemów. Podłączając kartę sieciową 3G/4G do portu USB 3.0 dostęp do Internetu odzyskasz szybciej niż myślisz.


Poznaj pełne możliwości swej sieci

Archer VR2100 maksymalnie wykorzystuje możliwości dwupasmowej sieci Wi-Fi, zapewniając prędkości dochodzące do 1733 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Posiadając do dyspozycji szybkości wynoszące ogółem choćby 2,1 Gb/s zapomnisz o długim ładowaniu się filmów odtwarzanych w jakości HD i opóźnieniach w trakcie grania w gry internetowe. Dwie oddzielne sieci bezprzewodowe generujeją przestrzeń dla obszerniejszej liczby maszyn i minimalizują występowanie zakłóceń. Połączenia zyskują na jakości i stabilności.


MU-MIMO 4×4 - połączenia Wi-Fi dla wszystkich maszyn

technika MU-MIMO zezwala na obsługę nawet czterech maszyn w tym samym czasie, redukując czas wymogi na połączenie oraz powiększając przepustowość Wi-Fi oferowaną poszczególnym urządzeniom i efektywność strumieni informacji.


Zasięg w całym domu dzięki TP-Link OneMesh™

Połącz urządzenie z innymi produktami TP-Link OneMesh, żeby zbudować sieć sprężystą, tanią w utrzymaniu i jednolitą, a także objąć jej zasięgiem całą powierzchnię domu.


Błyskawiczne połączenia przewodowe

Port USB 3.0 zagwarantuje przesył danych do 10 razy szybszy niżeli dotychczas używany port USB 2.0. Podłączenie dysku zewnętrznego pozwala na ekspresowe udostępnianie plików, fotografii i wideo. Natomiast 4 gigabitowe porty LAN oznaczają dla maszyn przewodowych pracę z najwyższą sprawnością, co jest istotnie istotne podczas streamowania filmów w jakości HD i grania w gry internetowe.


Bezproblemowa konfiguracja i łatwe zarządzanie

Konfiguracja routera/modemu Archer VR2100 trwa zaledwie kilka minut. Starczy, że zalogujesz się do strony zarządzania lub pobierzesz aplikację Tether. Dostęp do ustawień sieci, w tym kontroli rodzicielskiej czy również kontroli dostępu zyskasz z dowolnego urządzenia obsługującego system Android albo iOS. Aplikacja Tether pozwala na także samoczynne aktualizacje firmware'u, aby sieć, broniona najnowocześniejszymi zabezpieczeniami, zawsze mogła działać z najwyższą produktywnością.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.