Menu

TP-LINK router AX10

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

ROUTER TP-LINK ARCHER AX10 Wi-Fi 6 [Najważniejsze parametry] Najważniejsze cechy - technologia Wi-Fi 6 — Archer AX10 korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - żeby zapewniać pokaźniejsze szybkości i lepszą wydajność i ograniczyć przestoje do minimum.

- 1,5 Gb/s, szybkości nowej generacji — dwupasmowy router Archer AX10 oferuje zawrotne prędkości, osiągające choćby 1,5 Gb/s (1201 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz). - Podłącz tyle urządzeń, ile chcesz — technologie OFDMA i MU-MIMO zezwalają na podłączenie do sieci bezprzewodowej obszerniejszej liczby sprzętów i widocznie zniżają opóźnienia w transmisji.

- Trzyrdzeniowy procesor — mocny procesor o taktowaniu 1,5 GHz szybko reaguje na wszystkie działania realizowane w ramach sieci. - pokaźniejszy zasięg — połączenie czterech anten i technologii transmisji kierunkowej umożliwia utworzenie silnej i bezawaryjnej sieci bezprzewodowej, przystępnej na powierzchni całego domu.

- Gigabitowe porty — 4 gigabitowe porty LAN bardzo prędkie połączenia przewodowe. - przystępna konfiguracja — dzięki aplikacji Tether przystępnej na urządzenia przenośne z systemem iOS oraz Android, konfiguracja sieci trwa zaledwie kilka minut.

- Kompatybilność z Alexa — Amazon Alexa zapewnia możliwość korzystania z poleceń głosowych do kontrolowania routera, czyniąc życie łatwiejszym i przyjemniejszym. Połączenie standardu Wi-Fi 6 i trzyrdzeniowego procesora.

jednostajne działanie godne nowej generacji. Nowoczesna, bezprecedensowa technika Wi-Fi 6 Wi-Fi 6 to synonim wielkich prędkości i imponującej produktywności. Korzystając z najnowszej technice Wi-Fi momentalnie zapomnisz o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji, rozkoszując się dostępem do sieci przyszłości - szybszej i lepiej dostosowanej do twoich potrzeb niż kiedykolwiek wcześniej.

[Połączenie standardu Wi-Fi 6 i trzyrdzeniowego procesora. Stabilne działanie godne nowej generacji.] prędkości przekraczające 1 Gb/s wykorzystanie najnowszej modulacji 1024-QAM w połączeniu z wyższym wskaźnikiem transmisji podnosi prędkości zapewniane urządzeniom z obsługą standardu Wi-Fi 6 do poziomu 1 Gb/s.

Połącz się z gigabitową siecią Wi-Fi na swoim telefonie albo laptopie i pozwól porwać się zdumiewającym szybkościom, które zapewniają komfort porównywalny wyłącznie z możliwościami połączeń przewodowych.

Podłącz tyle sprzętów, ile chcesz Dodawaj do sieci kolejne urządzenia Wi-Fi bez odczuwalnych spadków jej efektywności. Technologia OFDMA pozwala na wielu urządzeniom jednoczesne korzystanie z tego samego pasma, pomagając sieci Wi-Fi w obsłudze większej liczby sprzętów pozwalają na to możliwości routera Wi-Fi 5 o takich samych szybkościach [Podłącz tyle maszyn, ile chcesz] [Mniej opóźnień, lepsza zabawa] Mniej opóźnień, udoskonalona zabawa Wi-Fi 6 charakteryzuje się efektywnością transmisji danych - przesyłanie obszernych kompletów danych już nigdy nie będzie stanowić problemu.

Graj w ulubione gry z wyraźną przewagą nad przeciwnikami, w trakcie gdy Twoja rodzina ogląda filmy w jakości 4K. Natychmiastowa reakcja na każde kliknięcie Trzyrdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz zagwarantuje moc, która z łatwością udźwignie intensywną transmisję danych, dbając o to, żeby opóźnienia utrzymywały się na wyjątkowo niskim poziomie.

To, czego możesz się spodziewać to natychmiastowa reakcja na wszystkie twoje działania oraz wyraźnie lepsza jakość internetowych rozmów video. [Natychmiastowa reakcja na każde kliknięcie] [Zasięg Wi-Fi w całym domu] Zasięg Wi-Fi w całym domu Cztery anteny o wysokim zysku w połączeniu z technologią Beamforming gwarantują dostęp do niezawodnej sieci bezprzewodowej na powierzchni całego domu, a także płynne i stabilne połączenia dla wszelkich użytkowników.

Gigabitowy, szerokopasmowy dostęp do Internetu Gigabitowe porty Ethernet umożliwiają pełne użycie możliwości, jakie oferują szerokopasmowe prędkości dochodzące do 1 Gb/s. Gdy podłączysz swój komputer, telewizor lub konsolę do gier do jednego z czterech gigabitowych portów LAN, zyskasz dostęp do szybkich i bezusterkowych połączeń przewodowych.

[Gigabitowy, szerokopasmowy dostęp do Internetu] [Łatwa konfiguracja i zarządzanie] prosta konfiguracja i zarządzanie Niezależnie od tego, czy korzystasz z instynktownej aplikacji Tether, czy też z interfejsu strony zarządzania, konfiguracja routera Archer AX10 trwa zaledwie kilka minut.

Z aplikacją Tether możesz zarządzać ustawieniami swojej sieci z poziomu urządzenia z systemem iOS lub Android. Gotowi na wyzwania inteligentnego domu Rosnąca ilość sprzętów w naszych domach wymaga inteligentniejszego i łatwiejszego sposobu na ich kompleksową integrację.

przy pomocy poleceń głosowych Amazon Alexa możesz kontrolować wszystko - żeby w pełni rozkoszować się życiem w stylu smart. Specyfikacja techniczna atrybuty SPRZĘTOWE Procesor Procesor trzyrdzeniowy o taktowaniu 1,5 GHz Porty 1 port WAN 1000/100/10 Mb/s 4 porty LAN 1000/100/10 Mb/s Przyciski Przycisk WPS/Wi-Fi, przycisk LED On/Off, przycisk Reset, przycisk Power...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.