Menu

TP-LINK Router WR844N WiFi N300 1WAN 4xLAN

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Router bezprzewodowy, 300 Mb/s, sporo trybów pracy
TL-WR844N
  • Ultraszybkie połączenia Wi-Fi - prędkość transmisji do 300 Mb/s zagwarantuje możliwość płynnego realizowania zadań wymagających dużej przepustowości.
  • zwiększony zasięg - dwie anteny dookólne i technika 2×2 MIMO oznaczają silny sygnał Wi-Fi i bezawaryjne połączenia.
  • 4 tryby pracy - tryby Router, Punkt dostępowy, Wzmacniacz sygnału i WISP zapewniają kompleksową obsługę sieci.
  • Funkcja kontroli rodzicielskej - zezwala na zarządzanie dostępem do Internetu.
  • Sieć dla gości - gwarantuje gościom dostęp do Internetu, dbając o bezpieczeństwo zasobów sieci głównej.
  • Płynna transmisja w jakości HD - funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN przyczyniają się do trafnej transmisji IPTV.
  • Obsługa IPv6 - zgodność z protokołem IPv6.


Ultraszybkie połączenia Wi-Fi

Surfowanie po Internecie, oglądanie filmów w jakości HD, a może pobieranie znacznych plików wspólnie z rodziną? Wszystkie te działania, realizowane w twoim domu na co dzień, bezproblemowo udźwignie bezprzewodowa sieć 2,4 GHz o szybkości 300 Mb/s.Silny sygnał, obszerny zasięg

Połączenie dwóch solidnych anten o zysku 5 dBi, technice 2×2 MIMO oraz pięciu szybkich portów Ethernet zezwala na utworzenie jednostajnej sieci równocześnie bezprzewodowej, jak i przewodowej, obejmującej swym zasięgiem całą powierzchnię domu przeciętnej wielkości.


Wielozadaniowe narzędzia do zarządzania

za pomocą wbudowanych narzędzi o wszechstronnych użyciach, w tym kontroli rodzicielskiej, sieci dla gości, QoS, z łatwością skonfigurujesz swoją sieć domową.


4 tryby pracy

Tryb routera (domyślny)

Podłącz się do portu Ethernet, żeby natychmiastowo utworzyć prywatną sieć bezprzewodową i zapewnić do niej dostęp wszystkim swoim urządzeniom Wi-Fi.


Tryb punktu dostępowego

Przekształć swoją sieć przewodową w sieć bezprzewodową.


Tryb wzmacniacza sygnału

rozszerz zasięg swej sieci bezprzewodowej.


Tryb WISP

Połącz się bezprzewodowo z siecią ISP w miejscach, w których korzystanie z usługi połączeń przewodowych nie jest możliwe.


Płynna transmisja filmów

Funkcje IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN zezwalają na optymalizację transmisji strumieniowej IPTV, co w praktyce oznacza oglądanie filmów i ulubionych seriali bez opóźnień.


Kombatybilność z IPv6

Urządzenie jest zgodne z najnowszym protokołem internetowym w wersji 6 (IPv6). Postaw na router jutra i korzystaj już dziś z usług IPv6, które proponuje twój usługodawca.


Stylowa kompozycja

Projekt urządzenia ma na celu ograniczenie zajmowanej powierzchni i stylowe uzupełnienie każdego typu przestrzeni, co stanowi rewelacyjny akompaniament dla zrównoważonej sieci Wi-Fi w całym domu.


Łatwa konfiguracja z aplikacją Tether

Z aplikacją Tether skonfigurujesz TL-W R844N w parę minut! Już dziś pobierz ją na swoje urządzenie z systemem Android albo iOS, a będziesz mógł zarządzać ustawieniami sieci ze swego smartfona.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.