Menu

TP-Link TD-W8951ND

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

TP-LINK TD-W8951ND
Bezprzewodowy router/modem ADSL2+, kanon N, 150Mb/s


wyodrębnione funkcje:

- Modem ADSL 2/2+, bezprzewodowy punkt dostępowy (standard N) oraz 4 portowy router jako jedno urządzenie sieciowe
- Dzięki dużej prędkości bezprzewodowej transmisji informacji w standardzie N do 150Mb/s, urządzenie stanowi idealne rozwiązanie w sytuacji grania online, wykonywania połączeń telefonicznych przez Internet oraz transmisji video
- Tworzenie reguł QoS dla portów LAN i połączeń PVC umożliwia płynną, jednoczesną transmisję informacji, dźwięku i obrazu
- Przycisk Quick Security Setup pozwala na prędkie zestawienie szyfrowanej transmisjiatrybuty urządzenia:

- prędki modem ADSL, router NAT, a także bezprzewodowy punkt dostępowy jako jedno urządzenie sieciowe
- Urządzenie działające z prędkością do 150 Mb/s stanowi nadzwyczajne rozwiązanie dla zastosowań wymagających szerokiego pasma lub wrażliwych na zakłócenia, np. Transmisji video lub gier online.
- Obsługujące dużo języków oprogramowanie Easy Setup Assistant zezwala na komfortową i szybką instalację
- Zapory sieciowe SPI i NAT bronią urządzenia sieciowe przed potencjalnymi atakami z Internetu
- Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK zagwarantuje aktywną ochronę sieci
- Przycisk Quick Security Setup zezwala na prędkie zestawienie szyfrowanej transmisji WPA
- Funkcja QoS umożliwia płynną transmisję IPTV i wolne od opóźnień w transmisji granie online
- Port VLAN pozwala przypisać określone usługi do portów LAN i połączeń PVC
- Tryb pracy WDS zapewnia mostowanie połączeń w celu zwiększenia zasięgu sieci bezprzewodowej
- Annex M pozwala na podwojenie prędkości transmisji
- automatyczne wznawianie transmisji gwarantuje ciągłość połączenia z siecią
- Zgodność z urządzeniami działającymi w standardzie 802.11b/gużycie produktu:

Bezprzewodowy router/modem ADSL2+, standard N, 150Mb/s TD-W8951ND to wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające zestawienie i współdzielenie prędkiego łącza internetowego w przewodowych i bezprzewodowych sieciach komputerowych. Umieszczone na płycie CD oprogramowanie Easy Setup Assistant, zapory sieciowe SPI i NAT, mechanizmy QoS, a także inne funkcje urządzenia pozwalają w prosty sposób skonfigurować zabezpieczoną sieć bezprzewodową (surfować po Internecie, współdzielić informacje w sieci, korzystać z transmisji VoIP, oglądać filmy).

Kompleksowe rozwiązanie:

Jako urządzenie 3 w 1, TD-W8951ND łączy w sobie funkcje prędkiego modemu DSL, 4 portowego routera NAT 10/100Mb/s oraz bezprzewodowego punktu dostępowego działającego w standardzie N. Wykorzystując linię telefoniczną DSL pozwala kreować prędkie internetowe połączenia ADSL2+. Skonfigurowane urządzenie wykorzystuje swoje funkcje bezprzewodowej i przewodowej transmisji do współdzielenia danych w sieci, korzystania z Internetu oraz transmisji HD video na znacznym obszarze (np. W całym domu). Pozwala zaoszczędzić pieniądze wydane na zakup kilku maszyn sieciowych, czas potrzebny do ich skonfigurowania, a także przestrzeń niezbędną na ich umieszczenie.

Dostęp do szybkiego i niezawodnego, bezprzewodowego połączenia internetowego:

W odróżnieniu od połączeń dial-up, dostęp do Internetu przez łącze DSL nie sprawia opóźnień w transmisji. Modem TD-W8951ND wspiera najnowsze standardy ADSL gwarantując większą sprawność transmisji (pobieranie danych z prędkością 24Mb/s, odbieranie - do 3,5Mb/s) i zasięg od dostawcy usług internetowych (ISP). Pracując zgodnie ze standardem IEEE 802.11n urządzenie TD-W8951ND pozwala wytwarzać bezprzewodowe sieci komputerowe znamionujące się ulepszoną efektywnością, szybkością i stabilnością połączeń a także pokrywające sygnałem obszerniejsze obszary niż dotychczas. Szybkie połączenie DSL zezwala na 9 krotnie szybsze i o 4 krotnie obszerniejszym zasięgu w kontraście do produktów standardu 11g bezprzewodowe współdzielenie zasobów sieciowych (zdjęć, plików muzycznych). Umożliwia na dodatek transmisję HD video, która wymaga dużego pasma i nie jest osiągalna w sytuacji produktów standardu 11g. Dostęp do danych jest realny z jakiegokolwiek miejsca w domu, a choćby z podwórza.Szczegółowa specyfikacja technologiczna na stronie producenta: KLIKNIJ TU


perfekcyjne rozwiązanie dla zastosowań multimedialnych:

Port VLAN pozwala przypisać określone usługi (np. IPTV) do portów LAN i połączeń PVC. Urządzenie TD-W8951ND obsługuje mechanizmy QoS, które umożliwiają priorytetowanie ruchu sieciowego zapewniając ciągłą transmisję IPTV i wolne od opóźnień w transmisji granie online. Dzięki czemu użytkownicy mogą radować się płynną transmisją bezprzewodową. Użycie funkcji IGMP multicast oraz IGMP snooping czyni z urządzenia TD-W89651ND rewelacyjne rozwiązanie do zastosowań multimedialnych.

zaawansowane opcje bezpieczeństwa i komfortowe zarządzanie:

Urządzenie TD-W8951ND ma funkcję sprzętowych zapór sieciowych (SPI) oraz NAT, dzięki czemu nadchodzące komplety danych są sprawdzane przed dopuszczaniem ich do ruchu sieciowego. Uniemożliwia to skutkom potencjalnych ataków z Internetu. Dla większego bezpieczeństwa, urządzenie wspiera funkcje oczyszczania adresów MAC, IP, nazw domen oraz zezwala na kontrolę użycia aplikacji takich jak MSN albo Yahoo Messenger. Takie ograniczenia dostępu mogą być wykorzystywane przez administratorów sieciowych w przedsiębiorstwach lub poprzez rodziców, którzy chcą w pewien sposób ograniczyć dzieciom dostęp do sieci. Urządzenie wspiera na dodatek protokół TR-069, a także SNMP, dzięki temu można dokonywać samoczynnych aktualizacji firmwaru albo konfigurować inne ustawienia routera udostępnione przez ISP. Dzięki tym funkcjom powiększa się bezpieczeństwo sieci, a zarządzanie ruchem sieciowym jest dużo komfortowojsze.

Prosta obsługa:

Na załączonej płycie CD zamieszczone jest obsługujące sporo języków oprogramowanie Easy Setup Assistant. Użytkownik może w wybranym języku dokonać kompletnej konfiguracji połączenia internetowego, a także ustawień sieci bezprzewodowej. Choćby niedoświadczeni użytkownicy mogą w prosty sposób dokonać pełnej konfiguracji urządzenia. Wystarczy włożyć do napędu załączoną do artykułu płytę CD.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.