Menu

TP-Link TL-MR3020

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia GSM 

Opis

Dziel się wolnością 3G! Zasilany poprzez notebooka lub zewnętrzny zasilacz router TL-MR3020 nietrudne współdzielenie mobilnego połączenia 3G/3.75G z rodziną i przyjaciółmi na kampingu, w hotelu, wszędzie tam gdzie przystępna jest sieć 3G/3.75G. Podłączenie modemu USB 3G do routera niezwłoczne utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego.

cechy podkreślające ten model routera to jego nieznaczne rozmiary, a także port mini-USB, gwarantujący mu zasilanie po podłączeniu do laptopa albo zewnętrznego zasilacza. Notebook by zapewnić zasilanie TL-MR3020 i w dowolnym miejscu utworzyć bezprzewodową sieć do wykorzystania poprzez iPady™, telefony Android™, czytniki Kindle™ i ogromną większość innych sprzętów dedykowanych do korzystania z sieci Wi-Fi

Kompatybilność jest najważniejszą cechą rozpatrywaną przy wyborze routerze 3G. Producent TP-LINK gwarantuje swych klientów, że jej routery 3G sprzedawane w najróżniejszych regionach świata są kompatybilne z modemami dostarczanymi poprzez dostawców uług internetowych. Żeby zapewnić użytkowników o zgodności działania urządzeń w miejscach ich zamieszkania, specjalne zespoły testerów sprawdzają na całym świecie kompatybilność działania routerów z najnowszymi modemami pojawiającymi się na rynku.

Funkcja zabezpieczania połączenia jednym przyciskiem zezwala na użytkownikom routera TL-MR3020 natychmiastowe zabezpieczenie sieci po przyciśnięciu przycisku "WPS". Powoduje to automatyczne nawiązanie zabezpieczonego połączenia WPA2, które jest o mnóstwo bardziej bezpieczne aniżeli szyfrowane połączenia WEP. Ten sposób nawiązywania bezpiecznego połączenia jest nie tylko szybszy i bezpieczniejszy od standardowych metod,dodatkowo komfortowojszy - nie trzeba pamiętać hasła!

Przepustowość mobilnej sieci Internetowej jest ograniczona. Dzięki funkcji IP QoS router TL-MR3020 pozwala na stosowne użycie dostępnego pasma oraz kontrolę przepustowości uniemożliwiającą przeciążeniom sieci i nadużywaniu łącza. Dzieląc się mobilnym dostępem do sieci możesz zdecydować w jaki sposób przystępne pasmo będzie dzielone między użytkowników.

Router TL-MR3020 może zostać łatwo i momentalnie podłączony w niemal dowolnym miejscu. Starczy podłączyć modem USB do routera, wybrać nazwę sieci bezprzewodowej i dopasować się do niej. Dzięki instrukcji załączonej do routera nawet początkujący użytkownicy mogązespoić się do bezprzewodowej sieci.


Pozostałe parametry
- Przycisk szybkiego zabezpieczania połączenia, przycisk reset, przełącznik trybu działania urządzenia- Tryby pracy bezprzewodowej: Router 3G, router podróżny (AP), klient WISP- DHCP: Serwer, lista klientów DHCP, rezerwacja adresów- Port Forwarding: Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ- Kontrola dostępu: Kontrola rodzicielska, lista hostów, harmonogram dostępu, zarządzanie regułami dostępu- Dopuszczalna temperatura pracy:-10„ ~60„ - Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40„ ~80„ - Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90% niekondensująca- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.