Menu

TP-Link TL-WR802N

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

Nano router bezprzewodowy, kanon N, 300Mb/s- prędkość transmisji 300 Mb/s - wspaniała dla strumieniowej transmisji video, gier online i telefonii internetowej- Miniaturowy - znakomity do wykorzystania w domu i w podróży- niemało trybów działania - AP, Klient, Router, Repeater i Bridge- Zasilany poprzez port mikro-USB przy pomocy zewnętrznego zasilania lub połączenia z komputerem- Prosta instalacja Router TL-WR802N asygnowany jest do połączeń z tabletami, smartfonami, przenośnymi konsolami do gier i innymi przenośnymi urządzeniami bezprzewodowymi.

Urządzenie, zasilane przy pomocy zewnętrznego zasilacza lub połączenia z komputerem przez przewód USB, zezwala na komfortowe połączenia z Internetem i udostępnianie połączenia w średniej wielkości pomieszczeniu przy szybkości do 300Mb/s.

Urządzenie jest znakomite do użytkowania w podróży dzięki swoim miniaturowym wymiarom i służy praktycznie do wszystkich podstawowych zastosowań bezprzewodowych.TL-WR802N jest najmniejszym na świecie bezprzewodowym routerem.

Jest też nieskomplikowany w wykorzystywaniu. Żeby utworzyć bezprzewodowy punkt dostępowy przebywając np. W pokoju hotelowym, musisz tylko podłączyć przewód WAN do portu routera i wpisać domyślne hasło.Router TL-WR802N zaopatrzony jest w port mikro-USB i może być zasilany za pomocą zewnętrznego zasilacza albo połączenia USB z komputerem.

W podróży użytkownik musi tylko podłączyć router TL-WR802N do portu USB komputera, aby udostępnić połączenie bezprzewodowe rodzinie i przyjacielom.Router TL-WR802N może działać w trybie AP, routera, bridge, klienta i repeatera w celu zapewnienia użytkownikom jak największej ilości realnych zastosowań.Router TL-WR802N wspiera szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK zapewniające efektywną ochronę sieci bezprzewodowych.Bezpieczeństwo: - 64/128/152-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK- Ochrona przed atakami DoS- Zapora sieciowa SPI- filtrowanie adresów IP, MAC i domen- Wiązanie adresów IP i MACFunkcje specjalne: - prędkość transmisji bezprzewodowej do 300Mb/s- mobilny i kompaktowy, wystarczająco zabrać go w podróż- Zasilany przez port mikroUSB za pomocą zewnętrznego zasilania lub połączenia z komputerem- Kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami WiFi pracującymi w paśmie 2.4GHz- 5 trybów działania: AP, Router, Bridge, Klient, Repeater- Szyfrowanie: WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2Zasilanie: Urządzenie zasilane jest przez port MicroUSB (komputer, zewnętrzny zasilacz)Oprogramowanie: oczekiwania sprzętowe: Akcesoria w zestawie: - Router TL-WR802N- Zasilacz- kabel USB- kabel Ethernet- Skrócona instrukcja obsługi- Płyta CDWymiary: 57 x 57 x 18 mmPozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.