Menu

TP-Link TL-WR840N

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia xDSL 

Opis

wykorzystanie towaru

Router TL-WR840N jest opracowanym specjalnie do korzystania w nieznacznych sieciach biurowych i sieciach domowych urządzeniem, umożliwiającym przewodowe i bezprzewodowe udostępnienianie połączenia. Cechuje go progresywne, stylowe wzornictwo oraz wysoka efektywność połączeń bezprzewodowych, odpowiednia dla transmisji wideo w jakości HD, telefonii VoIP i gier online. Zaopatrzony jest w dodatku w przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup) umożliwiający łatwe nawiązywanie połączeń bezprzewodowych zabezpieczonych szyfrowaniem WPA2.


Szybka sieć bezprzewodowa w standardzie N - prędkość 300 Mb/s


Router TP-LINK TL-WR840N zezwala na korzystanie z prędkiej sieci bezprzewodowej, zgodnej ze standardami IEEE 802.11b/g/n. Dzięki wykorzystaniu technice 802.11n urządzenie umożliwia przesyłanie informacji z prędkością do 300Mb/s, odpowiednią nawet dla najszczególniej wymagających zastosowań typowych dla sieci domowych, takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD, gry online i pobieranie wielkich plików.


technologia CCA - zrównoważona sieć bezprzewodowa


Dzięki funkcji CCA (Clear Channel Assesment) router samoczynnie wybiera najbardziej wolny od zakłóceń kanał transmisji bezprzewodowej, co umożliwia powiększenie produktywności sieci poprzez adekwatne zastosowanie dostępnego pasma transmisji.


Funkcja IP QoS

Funkcja kontroli pasma w oparciu o adres IP zezwala na administratorowi wydzielenie określonego pasma dla każdego z komputerów w sieci.


Łatwość konfiguracji

przejrzysty interfejs narzędzia konfiguracyjnego znajdujący się na płycie CD zezwala na łatwą instalację.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.