Menu

TP-Link TL-WR845N

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 

Opis

szybkość transmisji do 300Mb/s zapewnia płynny przesył danych wrażliwych na zakłócenia (np. Transmisja video w jakości HD) użycie trzech anten zasadniczo zwiększa siłę i stabilność łącza bezprzewodowego Przycisk WPS umożliwia proste zestawienie połączenia szyfrowanego Kontrola przepustowości po adresach IP pozwala na administratorom ustalanie limitów ruchu dla poszczególnych komputerów Kompatybilny z IPv6 Aplikacja TP-LINK Tether pozwala na szybką konfigurację i przystępne zarządzanie routerem na urządzeniu mobilnym Szybka technologia N300 TL-WR845N gwarantuje twoim urządzeniom szybkie i jednostajne połączenia bezprzewodowe.

szybkość połączeń dochodząca do 300 Mb/s jest idealnym rozwiązaniem dla takich zastosowań jak pobieranie plików, rozmowy video lub transmisja strumieniowa online. Jeszcze pokaźniejszy zasięg i bezusterkowość Trzy anteny o zysku 5dBi wielki zasięg sygnału, obejmujący cały dom o niewiele znaczącej przeciętnej powierzchni.

Koniec z zanikami sygnału i niestabilnymi połączeniami! subtelny design Urządzenie pozostało wzbogacone o wytworne szczegóły i miłą dla oka fakturę. Router nie jest zatem już wyłącznie użytecznym, lecz także wytwornym dodatkiem w twoim domu.

Dostęp do sieci dla gości Funkcja sieci dla gości pozwala na gościom bezpieczny i nieskomplikowany dostęp do sieci bezprzewodowej. Już nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swej sieci. Funkcja kontroli rodzicielskiej Funkcja kontroli rodzicielskiej pozwala na rodzicom albo administratorom sieci kontrolę dostępu do zasobów sieciowych.

starczy, iż ustawisz czarną i białą listę, a adresy URL, które chcesz zablokować, nie będą przystępne. Nietrudna konfiguracja i zarządzanie tylko kilka minut, żeby skonfigurować TL-WR845N zgodnie z własnymi potrzebami.

Jest to zasługa instynktownego interfejsu łatwej w obsłudze aplikacji Tether. Aplikacja to najszybszy sposób na uzyskanie dostępu do routera i zarządzanie nim przy pomocy smartfona....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.