Menu

TP-Link TL-WR940N

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia xDSL 

Opis

Bezprzewodowy router, standard N, 450Mb/s TL-WR940N
  • prędkość transmisji dochodząca do 450Mb/s zagwarantuje płynny przekaz danych wrażliwych na zakłócenia (transmisji HD wideo)
  • użycie trzech anten znacząco rozszerza siłę i stabilność łącza
  • Możliwość wyboru jednego z trzech trybów pracy: routera, wzmacniacza sygnału i punktu dostępowego
  • Przycisk WPS zezwala na prędkie nawiązanie połączenia szyfrowanego
  • Kontrola przepustowości po adresach IP pozwala na administratorom ustalanie limitów ruchu dla poszczególnych komputerów


450 Mb/s w standardzie N - szybkie pobieranie

TL-WR940N to szybki router działający zgodnie ze standardami IEEE 802.11b/g/n. Oparty o technikę 802.11n, TL-WR940N oferuje połączenia bezprzewodowe o szybkościach dochodzących do 450 Mb/s, poprzez co bez problemu sprosta najwyższym wymaganiom sieci domowej, zapewniając płynną transmisję wideo w jakości HD, stały dostęp do gier online i szybkie pobieranie pokaźnych plików.


Tryb routera

Połącz się z portem Ethernet, żeby natychmiastowo utworzyć prywatną sieć bezprzewodową i zapewnić do niej dostęp wszystkim swoim urządzeniom Wi-Fi.


Tryb punktu dostępowego

Przekształć swoją sieć przewodową w sieć bezprzewodową.


Tryb wzmacniacza sygnału

powiększ zasięg swojej sieci bezprzewodowej.


Łatwa konfiguracja i wykorzystywanie

Korzystając z instynktownej strony zarządzania lub aplikacji Tether, TL-WR841N skonfigurujesz w parę minut! Aplikacja Tether zezwala na zarządzanie ustawieniami sieci z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS, w tym przypasowanie funkcji kontroli rodzicielskiej i kontroli dostępu do swych potrzeb.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.