Menu

TP-LINK WR940N router xDSL WiFi N300 (2.4GHz) 1xWAN 4x10/100 LAN 2x3dBi

Cechy produktu

  • Producent TP-Link 
  • Technologia xDSL 

Opis

zastosowanie artykułu Router TL-WR940N działający zgodnie ze standardem N z prędkością do 450Mb/s zezwala na tworzenie przewodowych i bezprzewodowych połączeń sieciowych. Asygnowany jest dla niewielkich przedsiębiorstw, a także na użytek domowy.

Wykorzystuje technologię 3T3R MIMO™ zapewniającą niezrównaną wydajność transmisji, dzięki której możliwy jest płynny przekaz HD wideo, komunikacja VoIP oraz działanie gier online. Na stylowej obudowie urządzenia znajduje się przycisk aktywujący funkcje Wi-Fi Protected Setup (WPS).

umożliwia ona aktywację połączenia wykorzystującego mechanizm szyfrowania WPA2 do ochrony sieci przed zagrożeniami z zewnątrz. Bezprzewodowa szybkość i zasięg transmisji w standardzie N Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, router TL-WR940N zezwala na zestawienie połączenia bezprzewodowego, które w porównaniu do towarów działających w standardzie 11g jest 15 razy szybsze i pokrywa sygnałem 5 krotnie pokaźniejszy obszar.

Działając z prędkością do 450Mb/s urządzenia ograniczają straty sygnału powstałe na skutek znacznych odległości lub przeszkód (stalowych lub betonowych ścian budynków firm lub mieszkań). Na dodatek, w przeciwieństwie do rozwiązań standardu 11g, możliwe jest utworzenie długodystansowego połączenia z siecią bezprzewodową.

Lepsze działanie sieci bezprzewodowej Router umożliwia wysoką jakość transmisji wymagającej dużego pasma, gwarantując wolny od opóźnień przekaz HD wideo, komunikację VoIP oraz działanie gier online. Wykorzystanie technologii N umożliwia transmisję na obszerne odległości, bez strat sygnału.

sprawia, iż cały dom (a nawet jego otoczenie) stają się pokaźnym hot-spotem. Szyfrowanie WPA / WPA2 Przycisk WPS Łatwość konfiguracji Szyfrowanie WPA/WPA2 zabezpiecza sieć WLAN przed zagrożeniami z zewnątrz.

szybkie szyfrowanie połączenia bezprzewodowego przy pomocy jednego przycisku. Transparentny interfejs kreatora konfiguracji umożliwia prędkie i łatwie nawiązanie połączenia z siecią.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.