Menu

Wireless AC5300 Tri-band Gigabit Router ASUS

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Technologia xDSL 

Opis

Trzyzakresowy ruter dla graczy Wi-Fi AC5300, do VR i strumieniowania w 4K, z procesorem czterordzeniowym, asygnowanym gniazdem gamingowym, funkcją AiMesh do stworzenia bezprzewodowej sieci mesh, WTFast, Adaptive QoS oraz zestawem zabezpieczeń sieciowych AiProtectionRządź swoją siecią – ROG Gaming Center śledzi wszystkie widoczne czynniki w czasie gry, takie jak lagi, statystykę ruchu w sieci i połączenia urządzeń.Natychmiastowa optymalizacja do gry – ROG Game Boost, a także Gaming Ports inteligentnie nadają grom priorytet w ruchu w sieci.Bezpieczeństwo sieci jak na pierwszej linii frontu – neutralizuj zagrożenia z Internetu zanim zagrożą one Twojej sieci.Procesor o mocy jak w komputerze PC – bezkonkurencyjna moc obliczeniowa czerech rdzeni gwarantuje najkorzystniejszą skuteczność Twojej sieci.Sprzęt gotowy do bitwy – do zwycięstwa poprowadzi Cię trzyzakresowe Wi-Fi 802.11ac z 8 portami Gigabit LAN do maszyn przyłączanych , a także dwoma super-szybkimi portami USB 3.0.Obłsuga funkcji AiMesh – dzięki której można zintegrować ten router z innymi kompatybilnymi routerami ASUS w celu stworzenia wydajnej i elastycznej sieci Wi-Fi dla całego domuCENTRUM GRY ROG:RZĄDŹ SWOJĄ SIECIĄ!Gotowy do bitwy router ROG Rapture GT-AC5300 został zaprojektowany tylko w jednym celu: Stworzenia doskonałej sieci dla gracza.

Jest on po brzegi napakowany innowacyjnymi możliwościami optymalizacji gier, pozwala na dominującą produktywność Wi-Fi, solidną stabilność i najwyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie. Utrzymany w temacie ROG interfejs Centrum Gry łatwe sterowanie każdą z niesamowitych funkcji tego routera.

Pulpit Gry w czasie rzeczywistym dostarcza Ci danych o wszelkich Twoich urządzeniach i połączeniach, podczas gdy Game IPS (System uniemożliwiania Włamaniom) i Game Boost to odpowiednio: centrum dowodzenia bezpieczeństwem sieci i szczególnie skuteczna funkcja przyspieszania gier.

Inne {pomocn|przydatn)e funkcje to obsługa Gamers Private Network® za pośrednictwem WTFast®, wykrywający zatory transferu Radar Wi-Fi. Mapa pingów Game Radar, która pokazuje Ci lokalizację najszybszych serwerów, a także VPN Fusion do jednoczesnej obsługi VPN równolegle do swojego połączenia internetowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.