Menu

Rowerek biegowy Runner Nature Bez akcesoriów

Cechy produktu
  • Producent Kinderkraft 
Opis

Jeśli szukasz rowerka biegowego dla Twojego dziecka RUNNER bez dwóch zdań sprosta Twoim wymaganiom. Dedykowany jest dla Maluchów już od 3 roku życia. Jego wytrzymała budowa powstała w zgodzie z najnowszą normą bezpieczeństwa, a kierownica zaopatrzona jest w blokadę skrętu, dzięki temu do minimum wyeliminowano ryzyko upadku.

Nauka przez zabawę
Rozwój rowerek rozwija zdolności motoryczne Dziecka i trafnie ułatwia jego obustronną koordynację ruchową. Maluch uczy się samodzielnie utrzymywać równowagę.
Umiejętność RUNNER jest genialnym przygotowaniem przed nauką jazdy na rowerze konwencjonalnym. Zmiana będzie niemal niezauważalna!
Zabawa jazda na rowerze biegowym jest wręcz intuicyjna i dostarcza wielu przyjemności.

poręczne rozwiązania
Siedzisko zapewnia komfort w trakcie jazdy, a miękkie wypełnienie zapobiega otarciom. Możliwość regulacji wysokości od 37 do 44 cm.
Łożyskowane 12-calowe koła zostały tworzone z pianki EVA, absorbującej wstrząsy i znamionującej się dużą niepodatnością na ścieranie. Posiadają oryginalny bieżnik z wytłoczonymi wzorami, pozostawiający po sobie ślad.
Uchwyt do przenoszenia optymalnie wycięty w ramie uchwyt, pozwoli na oraz komfortowe przenoszenie rowerka.

Bezpieczeństwo
Kierownica pewny uchwyt zapewniają rączki stworzone z przeciwpoślizgowej gumy. Kierownica ma specjalne zabezpieczenie, które ogranicza kąt skrętu i uniemożliwia przewróceniu się dziecka.
Wytrzymała budowa została przetestowana pod kątem bezpieczeństwa w niezależnym laboratorium Intertek. Ponadto zaprojektowano ją w zgodnie z najnowszą normą EN71-1 i tworzono ze precyzyjnie doszlifowanego drewna brzozowego, pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób stabilny.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.