Menu

Rower Kross Lea Mini 3.0 LGT 20" BIAŁO / RÓŻOWO / FIOLETOWA POŁYSK

Cechy produktu

  • Producent Kross 

Opis

KROSS LEA MINI 3.0 SR

KROSS Lea Mini 3.0 SR to rower dla młodej rowerzystki szukającej roweru, który pomoże jej nadążyć za rodzicami w każdym terenie. Niezależnie, czy w grę wchodzi jazda po ścieżkach rowerowych, czy również postanowicie wybrać się poza miasto. To sprawdzone rozwiązania usprawniające obsługę roweru i powiększające bezpieczeństwo dziecka w trakcie jazdy.

KROSS Lea Mini 3.0 SR w 2021 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – zoptymalizowaliśmy dużo niedużych detali, które przekładają się na przyjemność i komfort płynące z jazdy.

Sprawdzone rozwiązania

Rama KROSS Lea Mini 3.0 SR została zaprojektowana z myślą o najmłodszych rowerzystkach. Ma ona za zadanie ułatwiać wsiadanie i zsiadanie z roweru. Dla zmniejszenia jego wagi postanowiliśmy użyć sztywny widelec oraz wykonać ramę z materiału aluminium performance wysokiej jakości. Aluminium performance to materiał gwarantujący rowerowi sztywność oraz wysoką trwałość. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który zapewni młodej rowerzystce komfort jazdy.

Osprzęt

KROSS Lea Mini 3.0 SR to rower dziecięcy wyekwipowany w 6 przełożeń, a także przerzutkę tylną Sunrace RDM36 działającą z manetkami Sunrace MFM2A-6, taknieznaczna rowerzystka mogła bez problemu odnaleźć się w każdym terenie. Dla rozszerzenia komfortu jazdy postawiliśmy na 20 calowe koła, które upraszczają jazdę oraz pokonywanie niewielkich przeszkód. Wysokiej jakości opony Mitas Scylla zapewnią dziecku wyśmienitą przyczepność choćby na mokrej nawierzchni i w terenie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.