Menu

Rower miejski INDIANA Moena S7B Biały Lazur + Stalowy kosz rowerowy VÖGEL VKS-102 Click

Cechy produktu
  • Producent Indiana 
  • Przeznaczenie damski 
Opis

INDIANA jest marką dla ludzi szanujących sobie wolność, kochających przestrzeń, aktywność i komfort używania. Rowery INDIANA oparte są na postępowej konstrukcji ram. Marka zastosował podzespoły dostawców o najwyższej renomie na rynku.

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania zagwarantuje pomiędzy innymi osprzęt japońskiego SHIMANO. Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały.

komponenty te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być koniecznie wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi. Rower Miejski Rama 18" rozmiar Koła V-Brake LED Produkcja 2021 Rower Miejski Rower miejski Indiana Moena S7B D2028 przeznaczony do jazdy po równym, utwardzonym terenie.

wyekwipowany w dzwonek, błotniki i oświetlenie nadzwyczajnie nadaje się do przemieszczania w miejskich warunkach. Kompozycja ramy powoduje, że pozycja jazdy jest nad wyraz wygodna. Szosowe opony w połączeniu z twardym podłożem np.

drogą rowerową, czynią jazdę przyjemną i lekką, dzięki temu długie dystanse nie będą dla Ciebie wyzwaniem. Rower miejski Moena S7B D2028 dostosowany do tego, by zamontować wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak: koszyk, etui na smartfon czy sakwę na bagażnik.

Coraz więcej klientów wybiera właśnie taki środek transportu do pracy. Bądź wśród tych którzy dbają o środowisko a równocześnie o własną kondycję fizyczną. Rama Stalowa rama 18 cali w rowerze Moena S7B D2028 jest bardzo wytrzymała i szczególnie dobrze tłumi drgania.

bez problemu pokonasz nią choćby najszczególniej nierówne drogi i wzniesienia. Pamiętaj,połączyć wymiar ramy do swego wzrostu i długości wewnętrznej nogi. Nie za każdym razem dobranie ramy tylko do wzrostu będzie wystarczające ze względu na to, że mamy zróżnicowaną długość nóg.

Jeśli chcemy czuć się na swym rowerze komfortowo, zwykle musimy zacząć od dobrania długości ramy. Dzięki czemu rower będzie się dużo łatwiej prowadzić! Rower miejski Indiana Moena S7B D2028 zaopatrzony w biegi pozwoli pokonać niemal każde wzniesienie bez większego wysiłku, dzięki czemu zmęczenie po pracy zamienisz w relaks.

Koła rozmiar koła 28 cali znacznie rozszerza komfort jazdy, ponieważ obszerniejsze koło dużo lepiej sobie radzi z zagłębieniami i nierównościami terenu. Do tego ich dwukomorowa aluminiowa kompozycja rozszerzająca odporność pokona przeróżne niespodziane przeszkody!

Obręcze stożkowe aluminiowe obszerniejszą wytrzymałość kół na nierównościach terenu. Ich budowa sprawia, iż są lekkie,bezusterkowe choćby w nieprzystępnych warunkach. Pamiętaj, by regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza!

Wraz z upływem czasu spada ciśnienie w kołach – to naturalne zjawisko spowodowane porowatością dętki, które może powodować większy wysiłek przy pedałowaniu i szybsze zużycie i obszerniejsze ryzyko przebicia opony.

Zalecaną poprzez producenta wartość znajdzies...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.