Menu

Activeshop Magneto 06

Cechy produktu
  • Producent Activeshop 
  • Waga urządzenia 40 kg
  • Rodzaj spinning 
Opis

Rower treningowy - mechaniczny Stilo

FUNKCJE ROWERU:

-pulsometr (pomiar pulsu)
-timer (czas ćwiczeń)
-dystans (przebyta odległość)
-kalorie (spalanie)
-szybkość
-skanowanie (pokaz wszystkich parametrów)
-6-stopniowa regulacja wysokości siodełka pozwala Ci na wspaniałe przypasowanie rowerka do Twojego wzrostu
-samoczynne wyłączanie wyświetlacza w czasie spoczynku oszczędza baterie
-innowacyjny mikrokontroler oznajmia Cię o Twoich postępach
-ręczna regulacja obciążenia – wielostopniowa regulacja oporu zezwala na dostosowanie adekwatnego treningu
-przednie, a także tylne stopki działają przeciwpoślizgowo
-funkcja SCAN (umożliwia podgląd wartości w odstępach czasu)

KOMPUTER POKŁADOWY I SENSORY POMIARU PULSU – nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne są najbardziej produktywne jeśli wykonujemy je ze stałym pulsem, odpowiednim do naszych możliwości. Dzięki sensorom umieszczonym na kierownicy w stylu Vintage i komputerowi pokładowemu z czytelnym wyświetlaczem rowerek nieprzerwanie mierzy puls. Urządzenie samo poinformuje Cię o wynikach pomiaru wyświetlając je naprzemiennie z innymi parametrami takimi jak: czas ćwiczeń, przebyty dystans, spalone kalorie, szybkość, a dzięki funkcji SCAN, parametry wyświetlane będą w rozmaitych odstępach czasu. Jednak to nie koniec zalet tego wyjątkowego urządzenia. Pod kierownicą, dokładnie w zasięgu ręki, znajduje się pokrętło do zmiany oporu. W trakcie ćwiczeń bez problemu możesz dopasować ciężar do swoich możliwości. Rower działa dwukierunkowo (można trenować jadąc do przodu albo do tyłu), jego działanie jest ciche, więc nie zakłóca spokoju innych domowników.

antypoślizgOWE PEDAŁY - bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa! Dlatego trenując na tym rowerze nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Rower dostosowywane uchwyty stabilizujące oraz amortyzujące stopę a także pedały wyprodukowane z przeciwpoślizgowego materiału. Jednostajne podparcie wpływa w znacznym stopniu na produktywne wykonanie treningu, ale także na jego komfort. W dodatku przednia, a także tylna rama wyposażone zostały w przeciwpoślizgowe stabilizatory zwiększające bezpieczeństwo.

komfortowE SIEDZISKO Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI – istotnie wyraźne podczas każdego treningu jest dostosowanie parametrów sprzętu do jednostkowych predyspozycji ćwiczącego. Dzięki możliwości 6-stopniowej regulacji wysokości siedziska – bez problemu dostosujesz poziom do swego wzrostu. Rower może być stosowany jednocześnie przez osoby dorosłe jak i dzieci. Starczy, że umieścisz rurę pod siedzeniem na wybranej przez siebie wysokości a następnie umieścisz śrubę z pokrętłem w otworze.mieć pewność, że oparcie będzie zrównoważone, solidnie ją dokręć. Funkcjonalne siodełko zapewnia komfort i wygodę w trakcie użytkowania urządzenia.
SPECYFIKACJA - kolor: biało-czarny; maksymalne obciążenie: 100kg; wymiary rowerka (wys/dł/szer): 110/80/40cm; zasilanie: 2x AA (brak w pakiecie); waga: 10,5kg; waga z opakowaniem: 11,5kg.

METALOWE ŁOŻYSKA – jeśli Twój rowerek zacina się w trakcie pedałowania i wydaje nieprzyjemne dźwięki w trakcie treningu oznacza to,ma on plastikowe części, które przez tarcie prędko się nagrzewają oraz są łatwo mogą się uszkodzić, a w dodatku są wyjątkowo głośne, co sprawnie przeszkadza w dążeniu do nadzwyczajnej sylwetki. Najwyższy czas zmienić sprzęt! Nasz bezawaryjny rowerek treningowy ma metalowe łożyska, które są istotnie trwałe oraz ciche. Dzięki nim „przejażdżka" stanie się płynna i przyjemna. Niepotrzebne nerwy i zniechęcenie do ćwiczeń odejdą w zapomnienie!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.