Menu

Activeshop Magneto 20

Cechy produktu
  • Producent Activeshop 
  • Waga urządzenia 40 kg
  • Rodzaj spinning 
Opis

Rower treningowy - mechaniczny Stilo

FUNKCJE ROWERU:

-pulsometr (pomiar pulsu)
-timer (czas ćwiczeń)
-dystans (przebyta odległość)
-kalorie (spalanie)
-szybkość
-skanowanie (pokaz wszelkich parametrów)
-6-stopniowa regulacja wysokości siodełka pozwala Ci na rewelacyjne dopasowanie rowerka do Twojego wzrostu
-automatyczne wyłączanie wyświetlacza w czasie spoczynku oszczędza baterie
-progresywny mikrokontroler powiadamia Cię o Twoich postępach
-ręczna regulacja obciążenia – wielostopniowa regulacja oporu pozwala na przypasowanie optymalnego treningu
-przednie oraz tylne stopki działają antypoślizgowo
-funkcja SCAN (umożliwia podgląd wartości w odstępach czasu)

KOMPUTER POKŁADOWY I SENSORY POMIARU PULSU – nie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne są najszczególniej efektywne jeśli wykonujemy je ze stałym pulsem, odpowiednim do naszych możliwości. Dzięki sensorom umieszczonym na kierownicy w stylu Vintage, a także komputerowi pokładowemu z czytelnym wyświetlaczem rowerek nieprzerwanie mierzy puls. Urządzenie samo poinformuje Cię o wynikach pomiaru wyświetlając je naprzemiennie z innymi parametrami takimi jak: czas ćwiczeń, przebyty dystans, spalone kalorie, prędkość, a dzięki funkcji SCAN, właściwości wyświetlane będą w zróżnicowanych odstępach czasu. Jednak to nie koniec zalet tego nieszablonowego urządzenia. Pod kierownicą, skrupulatnie w zasięgu ręki, znajduje się pokrętło do zmiany oporu. W trakcie ćwiczeń bez problemu możesz przystosować ciężar do swych możliwości. Rower działa dwukierunkowo (można trenować jadąc do przodu lub do tyłu), jego działanie jest ciche, więc nie zakłóca spokoju innych domowników.

przeciwpoślizgOWE PEDAŁY - bezpieczeństwo w trakcie treningu to podstawa! Dlatego trenując na tym rowerze nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą zsuwać się z pedałów. Rower regulowane uchwyty stabilizujące oraz amortyzujące stopę a także pedały wykonane z antypoślizgowego materiału. Stabilne podparcie wpływa w znacznym stopniu na sprawne wykonanie treningu, lecz także na jego komfort. Ponadto przednia i tylna rama zaopatrzone zostały w przeciwpoślizgowe stabilizatory powiększające bezpieczeństwo.

komfortowE SIEDZISKO Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI – nad wyraz istotne w trakcie każdego treningu jest dostosowanie parametrów sprzętu do jednostkowych predyspozycji ćwiczącego. Dzięki możliwości 6-stopniowej regulacji wysokości siedziska – bez problemu dopasujesz poziom do swego wzrostu. Rower może być użytkowany zarówno przez osoby dorosłe jak i dzieci. Starczy, iż umieścisz rurę pod siedzeniem na wybranej poprzez siebie wysokości a następnie umieścisz śrubę z pokrętłem w otworze.posiadać pewność, iż oparcie będzie jednostajne, mocno ją dokręć. Poręczne siodełko zagwarantuje komfort i wygodę podczas wykorzystywania urządzenia.
SPECYFIKACJA - kolor: biało-czarny; maksymalne obciążenie: 100kg; wymiary rowerka (wys/dł/szer): 110/80/40cm; zasilanie: 2x AA (brak w komplecie); waga: 10,5kg; waga z opakowaniem: 11,5kg.

METALOWE ŁOŻYSKA – jeśli Twój rowerek zacina się podczas pedałowania i wydaje nieprzyjemne dźwięki podczas treningu oznacza to,ma on plastikowe części, które przez tarcie szybko się nagrzewają, a także są łatwo mogą się uszkodzić, a dodatkowo są szczególnie głośne, co wydajnie przeszkadza w dążeniu do rewelacyjnej sylwetki. Najwyższy czas zmienić sprzęt! Nasz bezusterkowy rowerek treningowy posiada metalowe łożyska, które są wyjątkowo trwałe oraz ciche. Dzięki nim „przejażdżka" stanie się płynna i przyjemna. Niepotrzebne nerwy i zniechęcenie do ćwiczeń odejdą w zapomnienie!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.