Menu

BH Fitness Carbon Bike

Cechy produktu

  • Producent BH Fitness 
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 53 kg
  • Długość 115 cm
  • Waga koła zamachowego 14 kg

Opis

Rower magnetyczny Carbon Bike H8702R to półprofesjonalna sugestia dla progresywnych entuzjastów kolarstwa, a także treningów wytrzymałościowych. Nad wyraz wytrzymała rama wyprodukowana z gatunkowych bezkompromisowców pozwala bezpiecznie ćwiczyć osobom o wadze dochodzącej nawet do 150 kilogramów – wysoka stabilność i solidność to synonim artykułów oznaczonych logiem BH Fitness. W tym wypadku zadbano jeszcze o wysoką ergonomię. Niezwykle pokaźna wygoda zezwala na prowadzenie długich i energicznych sesji treningowych. Rower elektromagnetyczny BH Fitness Carbon Bike H8702R wyekwipowany jest w koło zamachowe o masie czternastu kilogramów i system hamulców elektromagnetycznych pozwalających na płynną regulację stopnia trudności. Komfort ćwiczeń zapewnia szczególnie wygodna kierownica, a także funkcjonalne siodełko w rozmiarze XXL. Niewielkim,szczególnie przydatnym dodatkiem jest uchwyt na bidon z wodą lub napojem izotonicznym. Rowerek treningowy Carbon Bike H8702R wyposażony pozostał w komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem w odcieniu niebieskim. Na ekranie odczytać można wszystkie konieczne do efektywnego treningu informacje: pomiar z pulsometru, ilość spalonych kalorii, czas ćwiczeń, przebyty dystans, poziom wytrenowania, a także aktualną datę i godzinę. Rower do ćwiczeń Carbon Bike H8702R waży 53 kilogramy i zaopatrzony jest w nawiew poprawiający komfort użytkowania. Przesuwanie po pomieszczeniu upraszcza komplet specjalnych rolek transportowych w podstawie. W pozycji roboczej urządzenie zajmuje powierzchnię o rozmiarach 115 x 54 centymetry, a wysokość kierownicy to około 153 centymetry. Dla zwolenników eleganckich rozwiązań i estetów ogromną zaletą będzie też wygląd rowerka – model Carbon Bike H8702R otrzymał wysokowytrzymała obudowę z materiałów sztucznych w futurystycznym zarysie i uniwersalnej, nad wyraz modnej kolorystyce. Odporna na zarysowania i zabrudzania pokrywa pozwala cieszyć się spektakularnie zaprojektowanym sprzętem, który samoczynne staje się unikalną ozdobą domu. Podpory ze stopkami antypoślizgowymi zabezpieczają przed przesuwaniem się urządzenia i bronią posadzkę przed zarysowaniem. Długość 115 cm Wysokość 153 cm Szerokość 54 cm Waga koła zamachowego 14 kg Maksymalna waga użytkownika 150 kg System oporu elektromagnetyczny dostosowywane siodełko pion/poziom Przeznaczenie pół-komercyjne Telemetryczny system pomiaru pulsu (radiowo) tak (opaska w dodatku) Nawiew tak Kółka transportowe tak dodatkowe dane uchwyt na bidon siodełko XXL Waga 53 kg Funkcje komputera ekran LCD Wyświetlane dane puls spalone kalorie czas dystans data zegar recovery

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.