Menu

BH Fitness I.TFB H862I

Cechy produktu

  • Producent BH Fitness 
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 53 kg
  • Waga koła zamachowego 14 kg
  • Rodzaj pionowy 

Opis

Model pozostał wytwarzany z myślą o użytkownikach domowych i zastosowaniu półkomercyjnym. Użyto w nim najnowsze technologie m.in. IConcept dający możliwość korzystania z licznych aplikacji treningowych.

Rower i.TFB Bluetooth ma aż 12 programów treningowych z różnorodnymi stopniami trudności, możliwość wykonania treningu sterowanego pulsem (HRC), czy zapisanie w pamięci urządzenia swoich własnych, autorskich treningów (system UPRG) pozwoli Ci zachować wysoką zasobność wykonywanych ćwiczeń i nie dopuści do jakiejkolwiek nudy.

Rower pozostał wyposażony w bardzo praktyczny komputer, na ekranie którego możesz mieć pod stałą kontrolą prędkość, swój puls, który jest mierzony telemetrycznie (opcja), liczba spalonych kalorii, czas treningu i przebiegnięty dystans.

Do tego masz możliwość wykonania testów takich jak: Fitness Test, który ocenia sprawność, i Recovery Test, który sprawdza wydolność. Dla maksymalnego komfortu stosowania model dostosowywane w pionie i poziomie nad wyraz znaczne siodełko XXL, uchwyt na bidon i konstrukcję zezwalającą bez problemu wejść na rower.

Chcesz się pozbyć zbędnych kilogramów i poprawić wygląd swej sylwetki? Zdecyduj się na rower treningowy uznanej firmy BH Fitness, a pewno nie pożałujesz....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.