Menu

Hammer Comfort Motion BT

Cechy produktu

  • Producent Hammer 
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 45 kg
  • Waga koła zamachowego 8 kg
  • Rodzaj poziomy 

Opis

Ergometr Comfort Motion BT marki HAMMER

Ergometr leżący najwyższej klasy! Comfort Motion BT gwarantuje najwyższy komfort, łatwą obsługę, maksymalne bezpieczeństwo i do tego jeszcze urozmaiconą przyjemność z treningu w sprzęcie sportowym. Niezależnie od tego, czy chcesz wzmocnić układ sercowo-naczyniowy, poprawić kondycję, kreować mięśnie lub spalić tłuszcz – ten ergometr umożliwia każdy cel treningowy i jest przy tym jeszcze wygodny i przyjazny dla pleców. Steruj komputerem treningowym w prosty sposób za pomocą smartfona albo tabletu i ciesz się dalekimi podróżami nad morzem albo męczącymi wycieczkami górskimi i dolinowymi? i to o każdej porze dnia. Elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy i napęd z rowkami Premium niezwykle cichy i płynny ruch obrotowy. Sąsiedzi nic nie radzą sobie ze swoim treningiem! Dzięki niedużemu oporowi od 10 W ergometr pasuje także genialnie dla osób starszych i do lekkiej mobilizacji po kontuzjach sportowych. Jest to również stosowne rozwiązanie dla wszelkich, którzy chcą stale poprawić swoją kondycję. Ponieważ po każdym treningu możesz zmierzyć swoje tętno i uzyskać ocenę fitnessu, którą oblicza komputer. Im szybciej puls spada po jednej jednostce treningowej, tym lepiej jesteś kondycja. Zwiększ swoją ocenę po każdym treningu.

parametry produktu:

wymiary po ustawieniu

Masa własna: 45 kg Moc: 10 do 350 W Waga koła zamachowego: 8 kg System napędowy: Paski rowkowane Układ hamulcowy z magnesem stałym. Szerokość pasma: 16 poziomów 12 programów fitness. 22 programy treningowe. 4 programy treningowe sterowane pulsem. 4 użytkowników. Typ pulsu: puls ręczny zastosowany odbiornik pulsu do pasów piersiowych. Regulowana górna granica tętna. Multimedia: aplikacja, Bluetooth, smartfon / uchwyt na tablet Dopuszczalna masa ciała: maks. 130 kg. Wzrost siodełka: 155? 200 cm.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.