Menu

One Fitness RM6514

Cechy produktu
  • Producent One Fitness 
  • Maksymalna waga użytkownika 100 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 15 kg
  • Waga koła zamachowego 3 kg
  • Rodzaj pionowy 
Opis

Dlaczego to mądry dobór?Rowerek RM6514 ONE FITNESS to nadzwyczajny dobór dla osób ćwiczących w domu. Pod względem treningowym dorównuje pozostałym rowerkom dedykowanym do użytku w domu. Jednak jego podstawową zaletą, która sprawi, iż nasz wybór padnie akurat na ten model, to możliwość składania.niedużo miejsca w domu!Po skończonym treningu bez trudu złożymy sprzęt, co spowoduje, że wszędzie wynajdziemy na niego miejsce, nawet w szafie ponieważ zajmuje niezwykle niedużo miejsca.Prosty w obsłudze komputer wskaże najważniejsze cechy treningu, między innymi poziom pulsu, który zmierzymy dzięki sensorom dotykowym znajdujących się na kierownicy.przejrzyj łatwość obsługi!Ośmiostopniowy mechanizm oporu pozwoli złączyć trening do swoich możliwości, a wygodna regulacja siodełka sprawi, iż pozycja podczas treningu będzie słuszna.

Zwieńczeniem wszystkich zalet jakie ma RM6514 jest jego cicha praca, co pozwoli wykonać trening nawet przed telewizorem, nie przeszkadzając przy tym reszcie domowników.Co w sobie mam?Kolor: czarno-niebieskiTyp: pionowyKlasa stosowania: HRodzaj oporu: magnetyczny zewnętrznyRodzaj regulacji oporu: manualny liczba stopni regulacji oporu: 8Waga koła zamachowego (kg): 3Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie i poziomieOd siodełka do pedałów (mm): 700 ÷ 800Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (4 stopnie)Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: takWyposażenie uzupełniające: sensory do pomiaru pulsu: takstopki poziomujące: takrolki albo kółka transportowe: takWymiary rowerka (rozłożony): długość (mm): 770 szerokość (mm): 450 wysokość (mm): 1170Komputer (funkcje): SCAN: takMaksymalna waga użytkownika (kg): 100Waga produktu (kg): 14.8Nie dedykowany do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk...

Proszę mi to wysłać!...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.