Menu

Scud H6

Cechy produktu

  • Producent Scud 
  • Waga urządzenia 40 kg
  • Rodzaj poziomy 

Opis

SCUD H6 to wyjątkowo cichy i zrównoważony poziomy rower stacjonarny z magnetycznym systemem oporu.

Rower treningowy zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

zastosowanie siedziska z oparciem umożliwia przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 6 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących lecz także nowoczesnych użytkowników. Solidna konstrukcja zezwala na wykorzystywanie z roweru osobom o wadze choćby do 120 kg .

Oferowany przez nas sprzęt posiada także dostosowywane siedzisko w poziomie więc sprawdzi się on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

Rower także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

OUTLET

Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych , a także opakowanie zastępcze.

PW P1186 - Rysy, otarcia, pęknięta obudowa na łączeniu z przodu.

Najważniejsze dane:
  • innowacyjny rower treningowy SCUD z kołem zamachowym, o wadze 6 kg
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów
  • Maksymalna waga użytkownika 120 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.