Menu

Scud H7

Cechy produktu

 • Producent Scud 
 • Waga urządzenia 40 kg
 • Rodzaj poziomy 

Opis

SCUD H7 to wyjątkowo cichy i jednostajny poziomy rower stacjonarny z magnetycznym systemem oporu.

Rower treningowy wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z znacznym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

zastosowanie siedziska z oparciem umożliwia przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

zastosowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 6 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących ale także innowacyjnych użytkowników. Mocna kompozycja zezwala na wykorzystywanie z roweru osobom o wadze choćby do 120 kg .

Oferowany poprzez nas sprzęt ma także regulowane siedzisko w poziomie więc spełni oczekiwania on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

Rower także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

OUTLET

Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych i opakowanie zastępcze.

PW P1054 - ślady skręcania, rysy, otarcia, odkształcenia na elementach tapicerowanych, obudowa w innym odcieniu
  Filmy

  Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

  Opinie - 0 opinii

  + Dodaj opinie

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.