Menu

Scud H8

Cechy produktu

 • Producent Scud 
 • Waga urządzenia 40 kg
 • Rodzaj poziomy 

Opis

SCUD H8 to szczególnie cichy i jednostajny stopnie rower stacjonarny z magnetycznym systemem oporu.

Rower treningowy zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z obfitym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

wykorzystanie siedziska z oparciem umożliwia przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 6 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących lecz także zaawansowanych użytkowników. Solidna konstrukcja pozwala na użytkowanie z roweru osobom o wadze choćby do 120 kg .

Oferowany przez nas sprzęt posiada także dostosowywane siedzisko w poziomie więc sprawdzi się on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

Rower także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

OUTLET

Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych , a także opakowanie zastępcze.

PW P1068 - ślady skręcania, rysy, otarcia, możliwe odkształcenia na gąbkach neoprenowych.

  Filmy

  Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

  Opinie - 0 opinii

  + Dodaj opinie

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.