Menu

Rozdrabniarka do gałęzi Makita UD2500 /Bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/

Cechy produktu
  • Producent Makita 
Opis

 Oryginal MAKITA. - Rozdrabniacz z METALOWYM mechanizmem rozdrabniającym. STALOWY niezwykle ostry FREZ rozdrabniający - użycie frezowego mechanizmu powoduje, iż urządzenie jest dużo bardziej trwałe w kontraście do klasycznego rozdrabniacza Radzi sobiebez problemu z grubymi gałęziami z twardego drzewa MAKITA UD2500 rozdrabniarka do gałęzi 2500W.

informacje technologicznE: Model urządzenia - UD2500 Przeznaczenie - rozdrabnianie gałęzi rodzaj silnika - elektryczny System rozdrabniania - frezowy Napięcie znamionowe: 230V Silnik elektryczny indukcyjny Moc znamionowa: 2500W Maks.

średnica gałęzi: 45mm szybkość obrotowa 40obr./min objętość zbiornika: 67l Koła z gumowanym bieżnikiem Bieg prawo i lewo Regulacja Waga: 27,6 kg Waga w opakowaniu: 31,70 kg Rozdrabniacz MAKITA sprawi, iż Twoja praca w ogrodzie stanie się przyjemnością:) Elektryczny frezowy rozdrabniacz do gałęzi szanowanej marki MAKITA model UD2500.

Elektryczny rozdrabniacz o mocy 2500W wyekwipowany został w frezowy mechanizm tnący, dzięki czemu prosto poradzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi, nieelastycznych pędów, gałązek z żywopłotów, krzewów itp. Cechuje się niezwykle konkretnym silnikiem indukcyjnym 2500W oraz niskim poziomem hałasu.

Urządzenie potrzebuje zaledwie chwili żeby zamienić gałęzie w śladowe kawałki. Ścinki gałęzi znakomicie nadają się jako materiał na ściółkę bądź naturalny kompost. Urządzenie wytworzone z wysokiej jakości tworzyw - bezawaryjne.

Jest nad wyraz skuteczne, a jego stosowanie jest bardzo proste w obsłudze. Zaopatrzony w ochronę przeciążeniową. Lewe obroty rozdrabniacza MAKITA UD2500 służą do usuwania zablokowanych mielonych gałęzi. ► ROZDRABNIACZ FREZOWY Ogromną zaletą zastosowania rozdrabniacza frezowego jest jego wysoka bezawaryjność (nie trzeba ostrzyć noża jak w przypadku rozdrabniaczy z nożami).

dodatkowo szczególnie cicho pracują - głowica obraca się wolniej, dlategow trakcie kruszenia wibracje, a także hałas są widocznie zredukowane.. Mechanizm frezowy sam wciąga gałęzie, a jego budowa jest wyjątkowo trwała.

właściwości: progresywna, smukła i potężny silnik do rozdrabniania gałęzi o średnicy do 45mm obfite koła z gumowanym bieżnikiem dla przystępnego transportu nieskomplikowany w użyciu panel sterowania z automatycznym systemem antyblokującym i włącznikiem przód / tył Uchwytu z obu stron umożliwiają pewny chwyt jednocześnie podczas pracy jak i w trakcie transportu nieskomplikowana kontrola zapełnienia zbiornika dzięki wycięciom Rozdrabnianie przy pomocy mechanizmu frezowego Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem w sytuacji zaniku napięcia Zabezpieczenie przed uruchomieniem w przypadku niewłaściwego konstrukcji zbiornika Rozdrabniacz ma funkcje zmiany kierunku obrotów w sytuacji zakleszczenia się rozdrab...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.