Menu

Baseus pojemnościowy rysik stylus pen do iPad szary (ACSXB-A0G)

Cechy produktu
  • Producent Baseus 
Opis

Baseus Stylus

Piórko jest perfekcyjnym zamiennikiem dla oryginalnego Apple Pencil. Posiada tą samą produktywność, natomiast przeciwpoślizgowa końcówka wspaniale przylega do ekranu, umożliwiając użytkownikowi płynne ruchy dla jeszcze lepszego doświadczenia podczas pisania i rysowania.


precyzyjność co do piksela

Piórko perfekcyjnie odwzorowuje ruchy z dokładnością każdego piksela, dzięki temu pisanie nim sprawia, że można poczuć się jakby pisało się długopisem po papierze. Piórko zostało skonstruowane tak, iż gdy iPod je wykryje, automatycznie przełączy się w tryb pisania, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, iż dłoń zostanie odczytana przez tablet.


Kompaktowy design

Piórko jest szczególnie funkcjonalne, dzięki metalowej konstrukcji i magnetycznemu designowi istnieje możliwość przyczepienia go do tabletu, co umożliwia może być {pomocn|przydatn)e przy transportowaniu przedmiotów. Rysiki zostały natomiast wykonane z materiału, który chroni powierzchnię ekranu przed zarysowaniem.


Dwa rysiki

W skład zestawu wchodzą dwa rysiki, jeden fabrycznie zamontowany do piórka, natomiast drugi dołączony jest do zestawu. Montaż i demontaż rysików jest dziecinnie prosty. Aby wymontować wkład, wystarczy przekręcić go w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara i pociągnąć delikatnie. Jeśli chcemy zamontować nowy rysik należy go włożyć we właściwe miejsce, a następnie przekręcić z kierunkiem zgodnym ze wskazówkami zegara.


Gotowe do działania

Urządzenie jest gotowe do pracy już po wyciągnięciu z opakowania. Nie trzeba instalować żadnych aplikacji, ani łączyć się z tabletem bezprzewodowo. Jedynie w przypadku wcześniejszego podłączenia do iPoda Apple Pencila, należy wpierw rozłączyć dane piórko przed uruchomieniem Stylusa.


Wytrzymały akumulator

Piórko na jednym ładowaniu jest zdolne do pracy przez 18 godzin. Stylus jest w stanie działać w trybie czuwania przez 12 miesięcy, natomiast czas ładowania piórka to około godzina. Urządzenie automatycznie przechodzi w stan uśpienia po 5 minutach nieużytkowania go.


Wygodne ładowanie

Wejście ładowarki znajduje się u góry urządzenia. Wystarczy ściągnąć zatyczkę i podłączyć piórko przy pomocy kabla USB-C do ładowarki. W przypadku gdy Stylus jest niezbędny, jednak jest rozładowany, można bezpiecznie korzystać z urządzenia podłączonego do ładowarki. Zatyczka jest zamocowana przy pomocy gumy do piórka, co chroni ją przed zgubieniem.


Kompatybilność

Piórko jest kompatybilne z iPodami szóstej generacji (2018), iPadami Air 2 (3 generacji), iPadami mini (5 generacji), iPadami Pro (11-calowymi), iPadami pro (12,9-calowymi).

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.