Menu

GWARANCJA Zadowolenia:: Sakwa na bagażnik Sport Arsenal Art. 599

Cechy produktu
  • Producent Sport Arsenal 
  • Rodzaj torba na bagażnik 
Opis

Produkty Sport Arsenal dzielą się na 3 klasy: LRC - linia najtańsza, rekreacyjna SNC - sakwy do innowacyjnej turystyki rowerowej EXPEDICE - najbardziej wytrzymałe, kompletnie wodoszczelne sakwy wyprawowe seria SNC - innowacyjna turystyka rowerowa.

Ogólna charakterystyka i przeznaczenie: -Dzięki wysokiej ergonomii, jakości i wytrzymałości, produkty serii SNC są stosowne na wyprawy w trudniejszych warunkach, trwające od kilku dni do tygodnia. -Bagażniki są wyprodukowane z korzystnej jakości stopów aluminium 6061.

Prezentują prawidłowy stosunek wagi do nośności. -Sakwy zróżnicowane typy ułożenia bagażu, prosty dostęp do poszczególnych rzeczy a jednocześnie trafne rozmieszczenie ciężaru na rowerze. Uszyte są z nieprzemakalnego materiału PAD z prawidłowej jakości powłoką PVC.

Jeszcze lepszą ochronę przeciw wodzie można uzyskać dokupując wodoszczelną wkładkę skonstruowaną na bazie worka żeglarskiego albo pokrowiec przeciwdeszczowy. W skrócie: kolekcja SNC jest asygnowana dla wymagających turystów rowerowych, którzy poruszają się w różnym terenie (szosa, szuter, drogi polne, leśne itd.) z maksymalnym obciążeniem do 35 kg (łącznie bagażnik przedni i tylny).

Główne cechy: system modułowy, prędkie, wygodne i jednostajne zaczepienie sakw do bagażnika, możliwość zmiany pojemności zależnie od potrzeb, pasy kompresyjne, stabilność bagażu. Sport Arsenal, linia SNC ART.

599 sakwa górna na bagażnik - system modułowy Sakwa ta jest elementem systemu modułowego: -można ją użytkować na tylnym bagażniku jako pojedynczą sakwę albo w zestawie z 1 albo 2 sakwami bocznymi art. 508 - 3-elementowy zestaw (2 szt.

508 + 1 szt. 599) daje łączną pojemność 60 litrów. Każdy składnik zestawu można używać niezależnie od pozostałych. Ponadto komplet można rozbudować o przystawkę 508.2 i pokrowce 508.4 albo 508.5. Pojemność: komora główna po podniesieniu komina 21 litrów, 2 boczne odpinane kieszenie po 1,5 litra.

Razem ok. 24 litry rozmiary: -dł. Komora główna 36cm, z tylnymi kieszeniami na bidony 43cm -szer. Komora główna 27cm + przypinane kieszenie 2x5cm -wys. 17cm, po rozłożeniu komina 17-26 cm Waga: 1050g Materiał: PAD/PVC, wodoodporny Kolor: ciemnoszary - 1 znaczna, duża komora główna spinana na zamek - z tyłu 2 zewnętrzne kieszenie na bidon, w każdej ściągacz ze stoperem przytrzymujący bidon - 2 boczne kieszenie zamykane na zamek, przypinane do sakwy za pomocą pasków, umocnione od strony sakwy -zewnętrzne płaskie kieszonki z siateczki na bocznych kieszeniach, zamykane na rzep -zamek z komory głównej rozpinany po obwodzie na 3 ściankach umożliwia otwarcie całej klapy i komfortowy dostęp do bagażu -możliwość rozszerzenia pojemności komory głównej przez rozpięcie dodatkowego zamka i podniesienie komina -możliwość zmniejszenia objętości lub całkowitego spłaszczenia całej sakwy do grubości kilku cm przy pomocy pasów kompresyjnych (w tym celu boczne ścianki nie są wzmocnione) -kształt sakwy (płaska, duża) pozwala na przypięcie dodatkowego bagażu na sakwie -Na komorze górnej uchwyty i gumka ze stoperem, umożliwiająca przymocowanie dopełniającego bagażu -Dodatkowy bagaż może być ponadto przymocowany przy pomocy pasów kompresyjnych -Mocowanie do bagażnika przy pomocy 4 pasków z rzepami od spodu i 1 paska z rzepem z przodu podgumowany, usztywniony spód chroni sakwę przed otarciami i wodą -Wewnętrzne usztywnienie spodu sakwy -Odpinany pas do noszenia torby na ramieniu -Pasy odblaskowe z tyłu -Odpinany pas do noszenia sakwy na ramieniu jako torby podręcznej Gwarancja 2 lata

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.