Menu

NÓŻ MOTYLKOWY TRENINGOWY STAL NIERDZEWNA SKŁADNY

Cechy produktu
  • Kolor czarny 
Opis

Nóż motylkowy treningowy to wyśmienity dobór, dla osób chcących rozpocząć przygodę ze sztukami walki. Dla osób początkujących jego produktywne otwieranie i zamykanie nie jest proste, dlatego ma on tępe ostrze.

dzięki temu jest kompletnie bezpieczny równocześnie dla Ciebie, jak i dla Twojego otoczenia. Nie skaleczysz się, więc możesz spokojnie uczyć się nowych technik operowania nożem. Nóż motylkowy treningowy – użycie poprzez wielu noże motylki niesłusznie uznawane są za bandyckie oraz niebezpieczne dla użytkownika.

Wbrew pozorom stanowią one jeden z bezpieczniejszych typu noży składanych. Nóż motylkowy treningowy jest prosty w składaniu. Ze względu na to stanowi wyśmienite narzędzie dla początkujących. Nóż motylkowy treningowy genialnie nadaje się do robienia tricków.

wytwarzany jest ze stali nierdzewnej, ma zatem takie samo wyważenie jak jego ostra wersja. Możesz zatem doskonalić swoje umiejętności posługiwania się motylkiem, ćwicząc bezpiecznym narzędziem z tępym ostrzem.

Dopiero gdy nauczysz się podstawowych trików, możesz zacząć używać tradycyjnego, bardziej niebezpiecznego modelu. Nóż motylkowy treningowy – dane szczegółowe: długość ostrza: 10 cm. Szerokość ostrza: około 2,5 cm, długość uchwytu: 11,5 cm, tworzywo: stal nierdzewna.

JaGadżet to sklep, w którym znajdziesz wyjątkowe gadżety. Możesz je nabyć dla siebie albo podarować na upominek. Nóż motylkowy treningowy bez dwóch zdań będzie interesującym upominkiem. Nie tylko jest praktyczny, lecz także zezwala na rozwijanie pasji.

Zapoznaj się z całą naszą ofertą i wybierz dodatkowo inne gadżety!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.