Menu

Segregator Esselte A4/50 Eko biały

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy użytkowany w procesie archiwizacji. Swoje wykorzystanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Ponadto segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w miejscu pracy oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto też pamiętać, że segregatory biurowe to szczególnie doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 50mm biały Wybierając segregator, ważne jest, aby był on wielofunkcyjny.

Dlatego niezwykle widoczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami artykułu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - cechy: Segregator o mechanizmie standardowymOkładka z polipropylenu z szarym papierem we wnętrzuNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach upraszczają wykorzystywanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt atest FSC®Format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - właściwości szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na prędkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

funkcjonalny otwór na palec zezwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest widocznie bardziej ciekawy optycznie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich niepodatność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta zezwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant szczególnie trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie obszerniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte producent Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się nad wyraz ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte przez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali progresywny mechanizm segregatora No. 1 Power, cechujący się wyraźnie silniejszym i trwalszym dociskiem aniżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.