Menu

Segregator Esselte A4/50 Eko bordowy

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy używany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Ponadto segregatory ułatwiają nam zachowanie porządku w miejscu pracy i w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto też pamiętać, że segregatory biurowe to istotnie doceniany artykuł, o wielu typowych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 50mm bordowyWybierając segregator, ważne jest, aby był on wielofunkcyjny.

Dlatego istotnie znaczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami artykułu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - cechy: Segregator o mechanizmie standardowymOkładka z polipropylenu z szarym papierem we wnętrzuNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach upraszczają używanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt atest FSC®Format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na prędkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

praktyczny otwór na palec zezwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest widocznie bardziej interesujący optycznie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich wytrzymałość na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta umożliwia nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to typ bardzo trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, na dodatek został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dobrane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane oraz zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie obszerniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte firma Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand cechuje się bardzo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte poprzez założycieli producenta, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali postępowy mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się pokaźnie silniejszym i trwalszym dociskiem aniżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.