Menu

Segregator Esselte A4/50 Eko czerwony

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy użytkowany w procesie archiwizacji. Swoje wykorzystanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Na dodatek segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w miejscu pracy oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto jeszcze pamiętać, iż segregatory biurowe to niezwykle doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 50mm czerwonyWybierając segregator, ważne jest, żeby był on wielofunkcyjny.

Dlatego wyjątkowo istotne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami towaru, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - właściwości: Segregator o mechanizmie charakterystycznymOkładka z polipropylenu z szarym papierem wewnątrzNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach usprawniają wykorzystywanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt atest FSC®Format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - cechy szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na prędkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

praktyczny otwór na palec zezwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest wyraźnie bardziej atrakcyjny wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich niepodatność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta zezwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant niezwykle trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, w dodatku został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dostosowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane oraz zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie większej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte firma Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand cechuje się bardzo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esslete, przyjęte poprzez założycieli producenta, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali innowacyjny mechanizm segregatora No. 1 Power, znamionujący się wyraźnie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.