Menu

Segregator Esselte A4/50 Power No.1 beżowy 218700

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy używany w procesie archiwizacji. Swoje zastosowanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Ponadto segregatory ułatwiają nam zachowanie porządku w dokumentacji oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto jeszcze pamiętać, iż segregatory biurowe to istotnie doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator ESSELTE No.

1 Naturelle A4 / 50mm beżowy Wybierając segregator, ważne jest, by był on wielofunkcyjny. Dlatego bardzo widoczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami produktu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - parametry: zastrzeżony mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, zapewniający skrupulatne i konkretne zamykanie nawet po użyciu 10 000 razySegregator oklejony z dwóch stron folią polipropylenową, zapewniającą powiększoną oporność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach usprawniają wykorzystywanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmCertyfikat FSC®format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - cechy szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na szybkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

użyteczny otwór na palec pozwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest znacznie bardziej ciekawy wzrokowo.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich niepodatność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta zezwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to typ wyjątkowo trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dobrane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie cechuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie pokaźniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte producent Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand znamionuje się bardzo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte przez założycieli producenta, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się widocznie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.