Menu

Segregator Esselte A4/50 Power No.1 czerwony 811430

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy używany w procesie archiwizacji. Swoje zastosowanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Na dodatek segregatory upraszczają nam zachowanie porządku w dokumentacji i w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto na dodatek pamiętać, iż segregatory biurowe to niezwykle doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte No.

1 Power A4 / 50 mm czerwony Wybierając segregator, ważne jest, aby był on wielofunkcyjny. Dlatego szczególnie znaczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami produktu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - właściwości: opatentowany mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, gwarantujący dokładne i potężne zamykanie nawet po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, gwarantującą zwiększoną niepodatność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach upraszczają użytkowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt certyfikat FSC®Format A4Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na prędkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

poręczny otwór na palec umożliwia ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest znacznie bardziej atrakcyjny wzrokowo.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich wytrzymałość na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta umożliwia nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to typ niezwykle trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie pokaźniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte firma Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand znamionuje się niezwykle ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte przez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali postępowy mechanizm segregatora No. 1 Power, znamionujący się pokaźnie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.