Menu

Segregator Esselte A4/50 Power No.1 fioletowy 811540

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy używany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. W dodatku segregatory ułatwiają nam zachowanie porządku w dokumentacji oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto dodatkowo pamiętać, iż segregatory biurowe to stanowczo doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte No.

1 Power A4 / 50 mm fioletowy Wybierając segregator, ważne jest, aby był on wielofunkcyjny. Dlatego niezwykle znaczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami produktu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - parametry: opatentowany mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, zapewniający precyzyjne i solidne zamykanie nawet po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, zapewniającą rozszerzoną wytrzymałość na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach ułatwiają wykorzystywanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt certyfikat FSC®Format A4Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - atrybuty szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który zezwala na szybkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

praktyczny otwór na palec umożliwia ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, iż zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest widocznie bardziej atrakcyjny widocznie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich oporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta zezwala na nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant nad wyraz trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, na dodatek został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dopasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane i zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie znamionuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie większej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte producent Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand znamionuje się szczególnie ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte przez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali innowacyjny mechanizm segregatora No. 1 Power, znamionujący się pokaźnie silniejszym i trwalszym dociskiem niż poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.