Menu

Segregator Esselte A4/50 Power No.1 niebieski 811450

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy wykorzystywany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Na dodatek segregatory ułatwiają nam zachowanie porządku w dokumentacji oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto w dodatku pamiętać, iż segregatory biurowe to wyjątkowo doceniany artykuł, o wielu typowych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte No.

1 Power A4 / 50 mm niebieskiWybierając segregator, ważne jest, żeby był on wielofunkcyjny. Dlatego stanowczo znaczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami produktu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - parametry: zastrzeżony mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, gwarantujący precyzyjne i solidne zamykanie choćby po użyciu 10 000 razyOklejony z dwóch stron folią polipropylenową, zapewniającą powiększoną odporność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach ułatwiają użytkowanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmProdukt dokument FSC®Format A4Metalowe okucia na krawędziach Segregator biurowy na dokumenty - atrybuty szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który umożliwia prędkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

poręczny otwór na palec zezwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest wyraźnie bardziej interesujący wizualnie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich wytrzymałość na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta umożliwia nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w chwili, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant nad wyraz trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są przypasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego rodzaju rozwiązanie cechuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie obszerniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte producent Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand charakteryzuje się nad wyraz ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte poprzez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali postępowy mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się widocznie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.