Menu

Segregator Esselte A4/75 Eko bordowy

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty twardy to niezastąpiony artykuł biurowy wykorzystywany w procesie archiwizacji. Swoje użycie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Ponadto segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w miejscu pracy, a także w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków.

Warto też pamiętać, iż segregatory biurowe to nad wyraz doceniany artykuł, o wielu charakterystycznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator Esselte Eko A4 / 75 mm bordowy Wybierając segregator, ważne jest, aby był on wielofunkcyjny.

Dlatego bardzo znaczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami towaru, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora na dokumenty. Segregator na dokumenty - właściwości: Segregator o mechanizmie typowymOkładka z polipropylenu z szarym papierem we wnętrzuNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach ułatwiają wykorzystywanie i bezpieczne przechowywanie dokumentówProdukt dokument FSC®Format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - właściwości szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na prędkie wydobywanie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych albo w pudłach archiwizacyjnych.

użyteczny otwór na palec zezwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora sprawiają, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest wyraźnie bardziej ciekawy optycznie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich niepodatność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta umożliwia nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant bardzo trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, w dodatku został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są dobrane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane, a także zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie większej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte firma Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand znamionuje się szczególnie ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte poprzez założycieli producenta, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

za każdym razem stawiali wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali nowoczesny mechanizm segregatora No. 1 Power, charakteryzujący się istotnie silniejszym i trwalszym dociskiem niżeli poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.